GOBI

GOBI (Global Opportunities in Business and Investment) bu sene 3-6 Mart tarihlerinde 11.sini düzenlenecek olan uluslararası bir öğrenci zirvesidir.

Cevaplar 4

2008 yılında "Bu bir hayal ürünüdür." mottosuyla düzenlenen GOBI, uluslararası alanda gerçekleştirilen ilk öğrenci zirvesidir. 

164 görüntülenme

Dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencilerin yanı sıra İstanbul ve şehir dışındaki birçok üniversiteden öğrencinin katılım sağladığı GOBI'de, dünya çapında tanınan konuşmacıları ağırladığımız panellerde 3 gün boyunca öğrencilerin kariyerlerine yön vermesine olanak sağlıyoruz.

119 görüntülenme

Panellerin yanı sıra yurt dışından gelen öğrencilerle birlikte 4 gün boyunca yaptığımız İnternational Night gibi eğlenceli etkinlikler ile öğrencilerin Türkiye'nin güzellikleri ve geleneklerini tanımasının yanında, farklı kültürlerin de kendilerini tanıtması için fırsat sağlıyoruz.

Üst düzey yöneticilerin katıldığı panellerin yanı sıra yapacağımız atölye çalışmaları, vaka analizleri ve sponsor şirketlerin staj imkanları ile öğrencilerin kariyerlerinde yükselmelerine yardımcı oluyoruz.