GOBI

GOBI (Global Opportunities in Business and Investment) bu sene 3-6 Mart tarihlerinde 11.sini düzenlenecek olan uluslararası bir öğrenci zirvesidir.

Cevaplar 4

2008 yılında "Bu bir hayal ürünüdür." mottosuyla düzenlenen GOBI, uluslararası alanda gerçekleştirilen ilk öğrenci zirvesidir. 

126 görüntülenme
1

Dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencilerin yanı sıra İstanbul ve şehir dışındaki birçok üniversiteden öğrencinin katılım sağladığı GOBI'de, dünya çapında tanınan konuşmacıları ağırladığımız panellerde 3 gün boyunca öğrencilerin kariyerlerine yön vermesine olanak sağlıyoruz.

1

Panellerin yanı sıra yurt dışından gelen öğrencilerle birlikte 4 gün boyunca yaptığımız İnternational Night gibi eğlenceli etkinlikler ile öğrencilerin Türkiye'nin güzellikleri ve geleneklerini tanımasının yanında, farklı kültürlerin de kendilerini tanıtması için fırsat sağlıyoruz.

1

Üst düzey yöneticilerin katıldığı panellerin yanı sıra yapacağımız atölye çalışmaları, vaka analizleri ve sponsor şirketlerin staj imkanları ile öğrencilerin kariyerlerinde yükselmelerine yardımcı oluyoruz.

1