İTÜ Yatırım Kulübü

22 soruya 71 cevap verildi.

Cevaplar 71

Yükleniyor...

Kendime olan güvenimin artmasında, sosyalleşmem de, sorumluluk sahibi olmanın bilincine varmam da, büyük şirketlerin yöneticileriyle konuşma derdimizi anlatma fırsatı bulmada, ve kişisel gelişimime daha sıralayabileceğim bir çok etkisi var.

375 görüntülenme

"Pazarlama ve Finans Zirvesi
Açılış gecesiyle başlayan 3 gün yoğun bilgilendirici ve eğlenceli panelleriyle geçen son gün bu yoğunluğun stresini alacak partiyle biten, sponsorlar sayesinde katılıcımların yüzünde gülümsemeye sebep olan, panel aralarında sponsorların sağladığı yiyeceklerle panelistlerimizin karnını doyurduğumuz bir etkinliktir. GOBI Türkiye de gerçekleşen en kapsamlı ve en büyük yurtdışından öğrencilerin geldiği uluslarası bir etkinliktir. Üst düzey konuşmacıların olduğu ve misafirleri ağırladığımız kusursuz bir etkinliktir. Sanal Borsam öğrencilerin ve katılmak isteyen herkesin korkusuzca borsa deneyimi kazanmasını sağlayan etkinliktir. Ödül sponsorlarımız sayesinde haftalık ve aylık 1.'lere hediye verilen kusursuz etkinliğimizdir. "

324 görüntülenme

Lider olacağım zamandaki teknik ayrıntıları bana üniversite zamanında tecrübe ettirebilme olanağı.

195 görüntülenme

İTÜ Yatırım Kulübü, Türkiye'nin en iyi kulüplerinden birisi olup, üniversite hayatında bir öğrencinin ihtiyacı olan her türlü kazanımı sağlayabilen bir kulüptür.

171 görüntülenme