Giresun Üniversitesi

13 soruya 38 cevap verildi.

Cevaplar 38

Yükleniyor...

Üniversite beni zorladı açıkca başlardan fazla beğenmemiştim ilk üniversitenin kapısından girdim bahçesinde inekler vardı şasırdım komiğime gitti lanetler ettim emeğimin karşılığı bu olmamalı dedim ağlaya ağlaya kaydımı yaptım .. Sonra arkadaslar falan derken üniversiteyi beğenmeye başladım suan bir sıkıntı yok beğeniyorum zor da olsa pes etmedim .. Fazla olmasa bile seviyorum

2,355 görüntülenme

Araştırarak yazdığım bir üniversite değildi. Ve zaten fazla isminide duymamiştim sonra sonuçlar açıklandı giresun üniversitesi geldi gitmeden araştırdım yeni kurulmuş üniversitelerden sayılabilir .. Gittim gördüm iyi bir eğitimi olan kaliteli denilebilecek bir üniversite ..

2,182 görüntülenme

Denizi, doğası, insanları, rahatlığı ve en önemlisi eğitmenleri Giresuna gelmeye sebep olacak başlıca nedenler. Profesörlerden eğitim görmek sizi tatmin edecektir.

2,013 görüntülenme

Sosyal faaliyet açısından çok iyi denemez. Ancak yaz-kış gidebileceğin bir olimpik yüzme havuz+ küçük bir fitness salonuda var(aylık 40 tl).Bunun dışında belediyeye ait ücretsiz basketbol ve futbol sahaları var buralarda vaktini güzel bir şekilde değerlendirebiliyorsun.

1,572 görüntülenme

Giresun'un en çok denizini seviyorum.Başın mı ağrıyor ? Derdin mi var ? Moralin mi bozuk ? Sevgilinden mi ayrıldın ?.... Gidiyorsun az deniz kenarına tüm dertler sıkıntılar bir anda uçup gidiveriyor.

1,477 görüntülenme