Giresun Üniversitesi

Giresun Üniversitesi

9 soruya 36 cevap verildi.

Cevaplar 36

Filtrele:Sırala:

Neden Giresun Üniversitesi? (9 Cevap)

Denizi, doğası, insanları, rahatlığı ve en önemlisi eğitmenleri Giresuna gelmeye sebep olacak başlıca nedenler. Profesörlerden eğitim görmek sizi tatmin edecektir.

Giresun Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (6 Cevap)

Sosyal etkinlikler yok denecek kadar az. Karadeniz Bölgesi doğası yeşili ve deniziyle tanınan bir bölge ama maalesef üniversitemiz bu zenginlikleri hiç değerlendiremiyor.

Giresun Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (6 Cevap)

Sosyal faaliyet açısından çok iyi denemez. Ancak yaz-kış gidebileceğin bir olimpik yüzme havuz+ küçük bir fitness salonuda var(aylık 40 tl).Bunun dışında belediyeye ait ücretsiz basketbol ve futbol sahaları var buralarda vaktini güzel bir şekilde değerlendirebiliyorsun.

Neden Giresun Üniversitesi? (9 Cevap)

Araştırarak yazdığım bir üniversite değildi. Ve zaten fazla isminide duymamiştim sonra sonuçlar açıklandı giresun üniversitesi geldi gitmeden araştırdım yeni kurulmuş üniversitelerden sayılabilir .. Gittim gördüm iyi bir eğitimi olan kaliteli denilebilecek bir üniversite ..

Giresun Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (7 Cevap)

Giresun'un en çok denizini seviyorum.Başın mı ağrıyor ? Derdin mi var ? Moralin mi bozuk ? Sevgilinden mi ayrıldın ?.... Gidiyorsun az deniz kenarına tüm dertler sıkıntılar bir anda uçup gidiveriyor.