Cevaplar 7

Yükleniyor...

Bu sektör de iş imkanları oldukça fazla.Burada en önemlisi dil öğrenmek.İngilizceyi saymazsak, artı dil öğrenmek size her zaman avantaj sağlayacaktır.Yanı sıra kendinizi geliştirmiş olabilmeniz, dünya kültürüne hakim olmanız sizin leyhinize olacaktır.İş imkanları konusunda bir sıkıntı çekebileceğinizi sanmam, çünkü dediğim gibi aklınıza gelemeyecek kadar fazla iş imkanı vardır.Ancak beklentinizin ne olduğuna bağlı..

12,178 görüntülenme

Ardıma baktığımda ceviz kabuğunu doldurmayacak bir kaç durum dışında, okulum da negatif olarak değerlendireceğim hiç bir şey yok.En fazla hocaların sıkmasıdır.Aksine hoşnutluklarım çok.

1,735 görüntülenme

Turizm sektörünün iş ortamları eğlencelidir.Her alanda olduğu gibi kendinizi geliştirmeden hiç bir yere varamazsınız.İnsanlarla ilişkileri kuvvetli olan, diksiyonu düzgün, hem sıcakkanlı hem soğukkanlı olmasını bilen, yabancı dil öğrenmeye meyilli insanlar bu bölümü tercih edebilir.

6,089 görüntülenme

Sosyal ortamlara, kulüplere fazla takılıp derslerinizi aksatmayın.Dozunda bırakın.Ders programınızı yapmak için online kayıt zamanının başladığı saatte hızlı bir bilgisayarın önünde hazır olun. tabiki bundan önce hangi hocadan ders alınıp alınmaması gerektiğini, notu bol olup dersi zevkli geçenleri okulun eski ve güvendiğiniz öğrencilerine sorun. kayıt zamanı kotalar dolmadan hızlı davranıp hemen onlardan ders alın, zira popüler hocaların derslerinin kotaları yarım saatte dolmakta...

2,457 görüntülenme