Bursa

4 soruya 17 cevap verildi.

Cevaplar 17

Yükleniyor...

Bursa her yönüyle müthiş bir şehir...Hem muhafazakar hemde rahat...Yani yerine göre davranıyor...İnsanları çok elit..Rahat yaşam sunuyor herşey sana...

1,515 görüntülenme
1,506 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İzmir'deki hayatım çok güzeldi, İzmir tam yaşanılası bir şehir, öğrencilik için çok iyiydi. Ama daha sonrasında İzmir'de yaşam sürdüremezsiniz çünkü iş olanakları çok az. Ama Bursa bu konuda çok iyi, çok gelişmiş bir şehir. İzmir'e göre baktığımızda da aslında Bursa daha gelişmiş bir şehir, sürekli gelişen bir yer. O yüzden ben Bursa'da olmaktan çok mutluyum, zaten Bursalıyım. Bursa'da çalışmak, yaşamak çok keyifli, gidebileceğiniz birçok alanı var. Her türlü imkanı Bursa'da bulabiliyorsunuz.

Ulaşımın kolay olması. İstanbul'a olan yakınlığı. Ayrıca rahat öğrenilen bir şehir, yani köylerine girmediğiniz sürece düzen içinde kutu gibi sıralanmış şekilde kaybolmanız imkansız. Konserler ve sanatsal etkinlikler yeterli. Adım başı kurslara rastlamak mümkün. Güzel şehir.

1,238 görüntülenme

Küçük bir şehir olduğu için her şeyi Heykel'de bulabilirsiniz. Canınız sadece öğrencilerin olduğu bir yerde olmak istiyorsa kampüse yaklaşık 10 dk uzaklıktaki Görükle'ye gidebilirsiniz.Eğer canınız Bursa'nın tarihi büyüsüne kapılmak istiyorsa kampüse yarım saat uzaklıktaki merkeze gidebilirsiniz.Her semte bir araç (mutlaka) olması.

1,118 görüntülenme