Bursa şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (8 Cevap)

Bursa her yönüyle müthiş bir şehir...Hem muhafazakar hemde rahat...Yani yerine göre davranıyor...İnsanları çok elit..Rahat yaşam sunuyor herşey sana...
792

Bursa şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (8 Cevap)

tek sıkıntı özlem anadan babadan yardan ayrı kalmak başka bişi bilmem...
295

Bursa şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (8 Cevap)

Ulaşımın kolay olması. İstanbul'a olan yakınlığı. Ayrıca rahat öğrenilen bir şehir, yani köylerine girmediğiniz sürece düzen içinde kutu gibi sıralanmış şekilde kaybolmanız imkansız. Konserler ve sanatsal etkinlikler yeterli. Adım başı kurslara rastlamak mümkün. Güzel şehir.
719

Bursa şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (8 Cevap)

Ben henüz bir eksisini görmedim ama insanları genellikle tek tip. Yani öğrenciyi işçiyi memuru bir bakışta anlayabiliyorsunuz.
284

İzmir'deki öğrencilik döneminiz sonrasında Bursa'da çalışmak nasıl bir deneyim? (1 Cevap)

İzmir'deki hayatım çok güzeldi, İzmir tam yaşanılası bir şehir, öğrencilik için çok iyiydi. Ama daha sonrasında İzmir'de yaşam sürdüremezsiniz çünkü iş olanakları çok az. Ama Bursa bu konuda çok iyi, çok gelişmiş bir şehir. İzmir'e göre baktığımızda da aslında Bursa daha gelişmiş bir şehir, sürekli gelişen bir yer. O yüzden ben Bursa'da olmaktan çok mutluyum, zaten Bursalıyım. Bursa'da çalışmak, yaşamak çok keyifli, gidebileceğiniz birçok alanı var. Her türlü imkanı Bursa'da bulabiliyorsunuz.
786

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle

İş İlanları (3)