Cevaplar 25

Yükleniyor...

Afyon küçük, gelmeden önce iki kez düşün. Üniversite fena değil. "Küçük üniversite, geçmek kolay olur." deme, sakın. Düşündüğün gibi olmuyor. Ahmet Necdet Sezer Kampüsünden şaşma, Ali Çetinkaya çok kotü. Çok fazla tavsiyem yok genel olarak fena değil üniversite. Çok kötüleyen tipler var, yok "yok sakın gelme!", "bura berbat, ben bin pişmanım..." vs. Böylesi tipler zorla girip, birde beğenmeyenler oluyor. Bunlar buldukça bunayan tipler, inanma. Başarılar, umarım memnun kalırsın.

3,373 görüntülenme

Arkadaş ortamı olusturmalisiniz burası yalnız çekilmez.

6,692 görüntülenme

kışları çok soğuk oluyor gelen arkadaşlar kalın giysiler getirsin. afyon kışları çok soğuk yazları da anlamsız sıcak bunu gözardı ederek gelsinler yeni başlayacak arkadaşlar.

1,914 görüntülenme

bol bol içlik getirmeleri, soğuğu hafife almamaları ki biz -33 dereceyi gördük. mutlaka kar botu almaları ve annelerine şimdiden atkı ördürmeleri :) halkıyla fazla muhatap olmamaları da sinir sistemleri için yararlı olur.

1,046 görüntülenme

öncelikle ilk geldıgınde aglamak ısteyeceksın ben burda yapamam dıyeceksın ama sakin ol alısacaksın

730 görüntülenme

İlk dönem sıkılacaksınız sarmayacak okulda bölümde sonra ara tatilde bir bakmışsınız gün sayıyorsunuz okul başlasın diye

538 görüntülenme

Ortama hemen adapte olsunlar :)

1,335 görüntülenme

Küçük yerleri sevenler yazsın sonra şehir için bir sürü sitemler yapıyorlar ilk senede her yeri gezip görmek istemesinler hemen bitince sıkılırlar mutlaka Afyon içi geziler düzenleniyor katılsınlar onun dışında şehir dışı gezilere katılsınlar pasif olarak geçirmesinler yıllarını sonra çok üzülürler :)

1,490 görüntülenme

Eğitim hayatı dışında sosyal yaşamla ilgili pek bir hayal kurmamaları. Bu eksikliğinin faydası ise öğrencinin ders çalışmaya daha fazla yönelmesi.

1,307 görüntülenme

Sabahları yaz olsa bile çoooook soğukkve sabah erken burada olacaksanız kesinlikle üstünüze hırka alın 

154 görüntülenme
Sonraki Sayfa »