Adana

3 soruya 15 cevap verildi.

Cevaplar 15

Yükleniyor...

- Adana diğer büyük şehirlere nazaran daha ucuz bir şehir. Burada orta halli bir aile, çocuğunu rahatça okutabilir. Aynı şekilde, ailesi başka şehirlerde olan çocuklar da burada kendilerini zora sokmadan geçinebilir. Ancak bu durum büyük ölçüde kişinin kendisine bağlı.
- Burada kışlar çok sert geçmez, sürekli sağanak yağmurlar yağar. Şikayet edebileceğiniz tek şey ayazı olacaktır. İç Anadolu'dan gelen arkadaşlarımın söylediğine göre, burada kış diye bir şey yok :) Ama ben üşüyorum o ayrı..

497 görüntülenme

Benim en çok şikayet ettiğim eksikliği rock, metal, caz ve blues müzik tarzlarını dinleyebileceğiniz veya icra edebileceğiniz kaliteli barlarının neredeyse hiç olmayışıdır. Elbette gelirseniz, görürsünüz birtakım barların o müzikleri icra ettiğini. Ancak bu genellikle ayın 1-2 günü olabilecek bir durumdur, özellikle caz veya blues yapılabilmesi için birtakım sanatçıların ağırlanması gerekir. Yani eğer siz caz müzik yaparım düşüncesindeyseniz, peçeteyle istekte bulundukları popüler kültür müziğini yapmaktansa evinizde söylemeyi tercih edersiniz benim gibi. Adana, caz ve blues müzik barlarından tamamen yoksun bir şehirdir.

321 görüntülenme

Evime yakın olması en büyük srrı benim için.
Temiz ve güzel Eğlenebileceğiniz alışverişinizi kolay yapabileceğiniz mekanlar çok orda aklınız kalmasın. Adanayı cono dolu biryer olarak hep lanse ediyolar evet conileri var ama sadece belirli mahallerde var diğer illerde de olduğu gibi.Temiz ilçelerde olursunuz zaten sıkıntı yok.

292 görüntülenme

Bi kere üşümezsiniz. Ondan emin olun. Ulaşım kolay. Yeme içme ucuz. Eğlence hayatı canlı.

233 görüntülenme

üniversite ve şehrin bir tarafının öğrencilerle ait olması.ayrıca kışların mevsim normallerinin üstünde olması.

207 görüntülenme