Yüzüncü Yıl Üniversitesi

13 soruya 55 cevap verildi.
Van

Cevaplar 55

Yükleniyor...

YYU'yu seçmemdeki en önemli etken üniversite giriş puanımdı, buradan başka birkaç seçeneğim de vardı ancak bura'nın yaşadıgım şehire yakın oluşu diğer seçeneklerimi elemede yardımcı oldu.:)

Ayrıca başlarda bir takım ön yargılarla gelmiş olsam da sanırım bu şehri sevdim.

1,160 görüntülenme

Öncelikle bölümümüze olan ilgiden ötürü başta hocalarımız olmak üzere bütün üniversite yönetimine teşekkür etmek istiyorum, bölümün ilk öğrencileri olmamızdan ötürü şanslı bile sayılabiliyorsak bu onlarin sayesinde.Gerek üniversite yönetimi, gerek hocalarımız dil gelişimimiz üzerine yapılan bütün projelerimizde bizlere maddi manevi desteklerini eksik etmediler.


Birinici sınıf öğrencisi olmamıza rağmen üniversitemiz tarafından sağlanan destek sayesinde gelişimimiz üzerinde etkili olan bir takım konferans ve etkinliklere katılma şansı bulduk, ve ilerki zamanlarda da bulacağımıza inanıyorum. Bu desteği bulabilmemiz güzel.

Ayrıca native speaker, bölümümüze ait dil laboratuvar'nın olması da bizler için ekstra şans! Native speaker speaking için büyük şans!

788 görüntülenme

Devlet yurdu kampüs içinde olması öğrencilerinin ulaşım açısından pozitif bir eğitime katkı sağlıyor diğer yurtların özel ve yarı özel yurtların kampus içinde olması ayrı bir avantaj tabiki.

773 görüntülenme