Sakarya

Sakarya

4 soruya 30 cevap verildi.

Cevaplar 30

Filtrele:Sırala:

Sakarya şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (15 Cevap)

Doğa ile örtüşüksünüz öncelikle. Kampüsün bulunduğu nokta Sapanca gölü ile iç içe denebilir. Çarşısı ne büyük ne küçük, öğrenciler için avantajı ise, şehir küçük olduğundan derse geç kalmamak.

Arkadaşlarınız ile bir daireye çıkmak istediğinizde bütçenize göre daire bulmak mümkün.

Sakarya'yı sakın köy gibi zannetmeyin. Evet bu şehir küçük olabilir fakat 3 büyük alışveriş merkezi, 1 kültür merkezi, 1 adet meşhur caddesi, tren istasyonları, 1 adet büyük parkı, 1 adet stadı, her noktasında kütüphanesi bulunmakta.

Hastane hizmetleri de gayet iyi.

Sakarya şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (15 Cevap)

Sakarya ' da öğrenci olmanın en büyük artısı ; büyük çoğunluğunun öğrencilerden oluştuğu Serdivan ilçesinin bulunmasıdır.Ayrıca Mavi durak , Çark caddesi ve avmler bir öğrencinin ihtiyacı olan herşeye sahiptir.

Sakarya şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (13 Cevap)

Ortalama 45000 lisans nüfuslu ana kampüsünün bulunduğu noktaya sadece dolmuş ile ulaşımın olması. Şehre tramvay şart, ki Tren Vagon fabrikasına sahip bir şehrin tramvayının olmaması çok ironik. Sakarya şehrinde bulunan Toplam lisans ve önlisans öğrenci sayısı için inceleyebilirsiniz: http://www.sakarya.edu.tr/tr/471/sayilarla_sau

Sakarya şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (13 Cevap)

Eksileri yok ama olsaydı güzel olurdu dediğimiz şeyler var. Mesala eğlence olarak çok alternatif bulunmuyor.Club , pub oldukça az sayıda . Yaşadıktan sonra Avm de bowlinge gitmek bile size en eğlenceli şey halini alabiliyor :)