Officer (Parsan)

Türkiye'nin alanında öncü markalarının çalışma ortamını yerinde deneyimlemek istiyorsan hemen başvur!

Cevaplar 3

1968 yılında kurulan PARSAN, İstanbul – Pendik’ te 91.123 m2 arazi üzerinde, 27.400 m2 lik kapalı alanda, dövme, ısıl işlem, özel talaşlı imalat ve kalıp üretim tesislerini de kapsayan entegre bir çelik dövme ve işleme fabrikasıdır.

Türkiye ve küresel ölçekteki bir çok ağır, orta ve hafif kamyonlar ile binek otomobillerin, tarım traktörlerinin, iş makinalarının ve savunma sanayiinin çelik dövme ve işlenmiş parça ihtiyaçlarının önemli bir bölümü PARSAN tarafından karşılanmaktadır.

15 Şubat 2019 Cuma günü saat 11.00'de gerçekleşek olan Parsan gezisine ulaşım İTÜ Ayazağa Kampüsü'nden ücretsiz servis ile sağlanacaktır. Etkinliğe katılım sınırlı sayıda olduğu için acele edin!

Officer, öğrenciler tarafından talep edilen, alanının önde gelen şirketlerine ziyarette bulunup potansiyel çalışanların şirket atmosferini görmesini ve bunun yanında şirket ile öğrenci arasındaki bağı sağlamak fikriyle öne çıkmış, bu yolda ilerlemeye devam eden bir etkinlik olup ana amaç işi mutfağında görmektir. Etkinlik için seçilen firmaya ziyaret merkez ofis veya fabrikada olmakla beraber etkinlik sırasında şirketle ortak olarak vaka analizi, cv değerlendirmesi, sanal mülakat ile toplantı veya firmanın yer aldığı sektöre uygun workshop tarzı aktiviteler yapılabilmektedir.

174 görüntülenme