İTÜ Mezunlar Derneği Kulübü

Officer (Parsan)

Türkiye'nin alanında öncü markalarının çalışma ortamını yerinde deneyimlemek istiyorsan hemen başvur!

Officer komitesinin gezi düzenlediği Parsan hakkında bilgi verebilir misiniz? (1 Cevap)

1968 yılında kurulan PARSAN, İstanbul – Pendik’ te 91.123 m2 arazi üzerinde, 27.400 m2 lik kapalı alanda, dövme, ısıl işlem, özel talaşlı imalat ve kalıp üretim tesislerini de kapsayan entegre bir çelik dövme ve işleme fabrikasıdır.

Türkiye ve küresel ölçekteki bir çok ağır, orta ve hafif kamyonlar ile binek otomobillerin, tarım traktörlerinin, iş makinalarının ve savunma sanayiinin çelik dövme ve işlenmiş parça ihtiyaçlarının önemli bir bölümü PARSAN tarafından karşılanmaktadır.

Parsan gezisi hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? (1 Cevap)

15 Şubat 2019 Cuma günü saat 11.00'de gerçekleşek olan Parsan gezisine ulaşım İTÜ Ayazağa Kampüsü'nden ücretsiz servis ile sağlanacaktır. Etkinliğe katılım sınırlı sayıda olduğu için acele edin!

Officer komitesinin etkinlikleri nedir? (1 Cevap)

Officer, öğrenciler tarafından talep edilen, alanının önde gelen şirketlerine ziyarette bulunup potansiyel çalışanların şirket atmosferini görmesini ve bunun yanında şirket ile öğrenci arasındaki bağı sağlamak fikriyle öne çıkmış, bu yolda ilerlemeye devam eden bir etkinlik olup ana amaç işi mutfağında görmektir. Etkinlik için seçilen firmaya ziyaret merkez ofis veya fabrikada olmakla beraber etkinlik sırasında şirketle ortak olarak vaka analizi, cv değerlendirmesi, sanal mülakat ile toplantı veya firmanın yer aldığı sektöre uygun workshop tarzı aktiviteler yapılabilmektedir.

Etkinlik Bilgileri

Kocaeli

Son Başvuru Tarihi: 13.02.2019
Etkinlik Tarihi: 15.02.2019
Adres: Parsan Dilovası Fabrikası