Cevaplar 3

1966 yılında İstanbul'da doğmuştur. Orta öğrenimini Işık Lisesi'nde, yükseköğrenimini İTÜ İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır. 1987 yılından beri inşaat sektöründe çalışmaktadır. Fenerbahçe SK, 1907 FB Derneği, Büyük Kulüp, Levent Tenis ve Sarıyer Kulüplerinin üyesidir. Aynı zamanda İTÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Arı Kültürel ve Kültürel AŞ. YK Üyesi, İnder İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve SEBA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanıdır.


Kahveler Mezundan etkinliğinde her hafta farklı bir İTÜ mezunu üst düzey yönetici, 30 kişiyi aşmayacak bir kontenjan eşliğinde Lokal'deki toplantı salonunda ağırlanıyor. Etkinlikte önce gelen mezunumuz kısaca kendinden ve öncelikle aktarmak istediklerinden bahsediyor, sonrasında etkinlik öğrencilerden gelen sorular doğrultusunda ilerliyor. Kahveler Mezundan etkinliğini kalabalık zirvelerden ayıran en önemli detay, maksimum 30 kişiyle sınırlandırılmış samimi bir ortam yaratması, böylece etkinlik interaktif bir süreçte ilerleme şansı yakalıyor.

122 görüntülenme

Her hafta Çarşamba günleri düzenlediğimiz butik etkinliğimize katılmak için tek yapmanız gereken etkinlik formunu Salı günü öğle vaktinden önce doldurmak.  Sonrasında yapılan başvurular değerlendirilerek size dönüş yapılacaktır.