Kahveler Mezunlar etkinliğine katılacak mezunumuz Ali Engin Keçeli kimdir? (1 Cevap)

1966yılında İstanbul'da doğmuştur. OrtaöğreniminiIşıkLisesi'nde, yükseköğrenimini İTÜ İşletmeFakültesi İşletmeMühendisliğiBölümündetamamlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır. 1987 yılından beri inşaat sektöründe çalışmaktadır. FenerbahçeSK, 1907 FB Derneği, BüyükKulüp, Levent Tenis ve Sarıyer Kulüplerinin üyesidir. Aynı zamanda İTÜMezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, ArıKültürel ve Kültürel AŞ. YK Üyesi, İnder İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve SEBA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanıdır.


Kahveler Mezundan etkinliğinin içeriği nedir? (1 Cevap)

Kahveler Mezundan etkinliğinde her hafta farklı bir İTÜ mezunu üst düzey yönetici, 30 kişiyi aşmayacak bir kontenjan eşliğinde Lokal'deki toplantı salonunda ağırlanıyor. Etkinlikte önce gelen mezunumuz kısaca kendinden ve öncelikle aktarmak istediklerinden bahsediyor, sonrasında etkinlik öğrencilerden gelen sorular doğrultusunda ilerliyor. Kahveler Mezundan etkinliğini kalabalık zirvelerden ayıran en önemli detay, maksimum 30 kişiyle sınırlandırılmış samimi bir ortam yaratması, böylece etkinlik interaktif bir süreçte ilerleme şansı yakalıyor.

Kahveler Mezundan etkinliğine nasıl katılabilirim? (1 Cevap)

Her hafta Çarşamba günleri düzenlediğimiz butik etkinliğimize katılmak için tek yapmanız gereken etkinlik formunu Salı günü öğle vaktinden önce doldurmak.  Sonrasında yapılan başvurular değerlendirilerek size dönüş yapılacaktır.

Etkinlik Bilgileri

İstanbul

Son Başvuru Tarihi: 12.02.2019
Etkinlik Tarihi: 13.02.2019
Adres: İTÜ Ayazağa Kampüsü Lokal