Cevaplar 8

Yükleniyor...

yeni sütlüce kampüs binamız çok güzel. hocalarımız ve çalışanları hizmet açısından yeterince iyi. iletişim fakültesi olarak çalışma atölyeleri (okulun medya atölyesi özellikle) gerekli teknolojik yeterliliğe sahip.
okulun sanal mahkemesi de hukuk fakültesi için var diye biliyorum.
bilişim (bilgisayar) odalarında en iyi teknoloji sunulmakta.
Kütüphane olarak da çok iyi olanaklar var. büyük bir alanda kütüphane var. kaynaklar fazla çalışma masaları koltuklu alanlar mevcut. ayrıca grup çalışmaları içinde odalar var.

445 görüntülenme

sözel öğrencisi olarak iletişimi seven biriyim. öğretmenlik tercih etmek istemedim halkla ilişkilerin karakterime daha uygun olacağını düşündüm.

496 görüntülenme

okul bünyesinde çok fazla kulüp var. ilk yıldan gerek yok diye düşünülmeden kulüplere girmek daha kolay alışmak için faydalı olacaktır.
rahat olun iyi düşünün her şey yolunda olacaktır :)

557 görüntülenme

kesinlikle öyle bir ayrım yapılmıyor. iletişim fakültesi olduğu için başta bende tereddütlüydüm. bende P bursluyum 3. sınıf öğrencisiyim ve hiç bir sorun yaşamadım bu güne kadar. bulunduğum ortamlarda da bunun sorununu yaşayan biriyle karşılaşmadım. üniversite ortamımız rahat herkes için uygun olabilecek durumdadır.

408 görüntülenme

kurumun halkla ilişkilerinde sorumludur. kurumun basın bildirimi basın daveti gibi işlerini yapar. kurumların insan kaynakları ya da halkla ilişkiler birimlerinde çalışabilir. veya reklam bölümlerinde de iş imkanları bulunabilir.

1,362 görüntülenme