Cevaplar 8

Filtrele:Sırala:

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (8 Cevap)

yeni sütlüce kampüs binamız çok güzel. hocalarımız ve çalışanları hizmet açısından yeterince iyi. iletişim fakültesi olarak çalışma atölyeleri (okulun medya atölyesi özellikle) gerekli teknolojik yeterliliğe sahip.
okulun sanal mahkemesi de hukuk fakültesi için var diye biliyorum.
bilişim (bilgisayar) odalarında en iyi teknoloji sunulmakta.
Kütüphane olarak da çok iyi olanaklar var. büyük bir alanda kütüphane var. kaynaklar fazla çalışma masaları koltuklu alanlar mevcut. ayrıca grup çalışmaları içinde odalar var.

Neden Halkla İlişkiler Bölümü? (2 Cevap)

sözel öğrencisi olarak iletişimi seven biriyim. öğretmenlik tercih etmek istemedim halkla ilişkilerin karakterime daha uygun olacağını düşündüm.

İstanbul Ticaret Üniversitesi'ne yeni başlayacaklar için tavsiyeleriniz nelerdir? (8 Cevap)

okul bünyesinde çok fazla kulüp var. ilk yıldan gerek yok diye düşünülmeden kulüplere girmek daha kolay alışmak için faydalı olacaktır.
rahat olun iyi düşünün her şey yolunda olacaktır :)

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde burslu - burssuz ilişkisi nasıl? Herhangi bir ayrım var mı? (9 Cevap)

kesinlikle öyle bir ayrım yapılmıyor. iletişim fakültesi olduğu için başta bende tereddütlüydüm. bende P bursluyum 3. sınıf öğrencisiyim ve hiç bir sorun yaşamadım bu güne kadar. bulunduğum ortamlarda da bunun sorununu yaşayan biriyle karşılaşmadım. üniversite ortamımız rahat herkes için uygun olabilecek durumdadır.

Halkla İlişkiler Bölümü mezunu ne iş yapar? İş imkanları nelerdir? (5 Cevap)

kurumun halkla ilişkilerinde sorumludur. kurumun basın bildirimi basın daveti gibi işlerini yapar. kurumların insan kaynakları ya da halkla ilişkiler birimlerinde çalışabilir. veya reklam bölümlerinde de iş imkanları bulunabilir.