Cevaplar 9

Yükleniyor...

Diyebilirim tabikide :). Bence ayet iyi bir üniversite. Burada 4 yıl rahat geçirilebilir. Her türlü olanak imkan var.Daha çoook anlatılacak şeyler var burayla ilgili.Eğer bir sorunuz olursa aşağıdaki adreslerimden ekleyebilir sorabilirsiniz seve seve cevaplar yardımcı olurum.Kafanızı şişirdim baya kusuruma bakmayın :)

facebook: www.facebook.com/omer.guner.754
Daha çok sorularınıza Twitter üzerinden cevap vereceğim.
Tercih rehberiniz:
www.twitter.com/omergunhy

1,698 görüntülenme

Daha fazla sorularınız için twitter üzerinden yanıtlayacağım. Tercih rehberiniz: www.twitter.com/omergunhy

2,474 görüntülenme

Şimdi bu soru çok geniş kapsamlı. Eğer elektrik alanını seçecekseniz Elektrik iletim, dağıtım şirketlerinde, otomasyon ve yazılım şirketlerinde rahatlıkla çaşılabilirsiniz. Ben şuan 1. sınıfı bitirdim ve bir elektrik dağıtım şirketinde işe girdim ve şuan Marmaray projesine bakıyoruz. Elektronik bölümünü seçecekseniz telefon internet şirketleri çok cazip. Özellikle şuan gelişmekte olan fiber sistem üzerinde yoğun bir çalışma var. Elektrik Elektronik Mühendisi Elektriğin ihtiyaç duyulduğu heryerde iş yapabilir kesinlikle ve rahat iş bulma imkanı var ama yine söylüyorum kendini geliştirmek işi öğrenmek çok önemli.Üniversiteye girdiğinizde yaz tatillerinde çalışın bölümünüzle ilgili yerlerde. Tecrübesiz elemanı kimse istemez. Onun için tecrübe geliştirme çok önemli. Kesinlike hangi üni mezunu olduğunuzun etkisi yüzde 10 işe alınırken onun dışında yüzde 90 sizin kişiliğinize ve gelişiminize bakıyorlar. Ben şuan ünide. 1. sınıfı bitirdim 2 ye geçeceğim erkenden başladımki tecrübe olsun işi görüyim neler yapacağımı gelecekte mezun olduğumda. Onun için imkanımız çok kesinlikle. Ana babalarınıza pek bakmayın siz kendi isteğinize yönelin. İş para heryerde bulunur ama bu mesleği öneririm.

185,817 görüntülenme

Haftanın en az 2 günü bol yağışlı geçer :) Çok garip havası vardır.Hava günlük güneşlik iken birden bastıran yagmurlar gününüzü mahvedebilir.Şemsiye ile gezmekte fayda var :) Kira yönünden biraz pahalı onun dışında pek eksisi yok.

2,975 görüntülenme

Çooook. Öncelikler halk çok sevecen ama Galatasaray formasıyla çok dolaşmayın sakın yoksa bu iş terse dönebiliyor şakayla karışık çok ezeyular sizi dağ :). Halk çok sevecen komik ve öğrencilere karşı çok yardım severler. Bizim istediklerimizi hemen yapma eğiliminde olan bir halk var ve bizi baştacı yapan tabi belli yüzde 10 luk kısımda öğrencilere biraz düşman yaşantımızı beğenmediklerinden ama onlarda kendi içlerinde böbürleinir belli etmezler ticaretlerine devam ederler.

851 görüntülenme