Neden Marmara Üniversitesi?

93,191 görüntülenme

Cevaplar 38

Yükleniyor...

Bu alanda ülkemizdeki önde gelen üniversitelerden birisi. İletişim sektörü iş bulma açısından oldukça sıkıntılı bir sektör ama Marmara Üniversitesi bir nebze olsun (tabii her şeyin kişide bittiğini unutmamak gerek) diğerlerinden öne atabiliyor. Bölüm dilinin 0 İngilizce olması hazırlığı zorunlu hale getiriyor ve kesinlikle okunmasını öneriyorum. Benim gibi Açıköğretim Lisesi'nden mezun olup sıfır ingilizceyle üniversiteye giren birisini Amerika'ya gidip work and travel yapma derecesine getirmiştir.

5,257 görüntülenme

bu bölümde en iyi üniversite olduğunu düşünüyorum.

1,258 görüntülenme

Köklü bir üniversite ayrıca yemekhanesinde de hem güzel hem de ucuz yemekler çıkıyor yemek 1 tl. kütüphanesinin 7/24 açık olması ve birçok kulübünün olması çok iyi

13,857 görüntülenme

sanatın olduğu şehirde

784 görüntülenme

Köklü ve popüleritesi yüksek bir üniversite

1,129 görüntülenme

Lisede bir ara dilime dolandı o yani pek bir nedeni yok

959 görüntülenme

Ulkemizin sayılı üniversitelerinden olması, birçok dilde eğitim vermesi tercihlerimde yer vermemin sebeplerindendir. Sosyal faaliyetleri , kulüpleri aktif olan bir üniversite. Hazırlığı çok iyi .Bunlar başlıca nedenlerinden.

1,042 görüntülenme

Tercih döneminde yaptığım araştırmalar sonucu Marmara Üniversitesi mevcut puanımla kazanabileceğim en prestijli okuldu.

1,153 görüntülenme

Acikcasi ozel universitelere pek sempatim yoktu, simdi farkli dusunuyorum o ayri mesele, Marmara`da siralamama gelen en iyi universite gozukuyordu ki biraz arastirma yaptigimda hem hocalarim, hem internetten buldugum bilgiler hemde okul hakkinda bilgisi olan arkadaslarim gercekten saygideger bir universite oldugunu soylediler. Mezun olduktan sonra, tabii cok kotu bir dereceyle mezun olursan ayri bir olay, is bulmada bir adim one cikardigini biliyorum. Marmara merkez kampusun Goztepe`de olmasi bende bir sempati uyandirdi. Neden? Istanbul`da universite okuyorsan Avrupa tarafi daha cazip gelir en azindan bana gore oyle :). Bu sebeplerden oturu Marmara.

1,554 görüntülenme

Kendi alanımda(Grafik) Türkiye'nin en iyi üniversitesi oldugu icin tercih ettim.

1,503 görüntülenme
Sonraki Sayfa »