Cevaplar 17

Yükleniyor...

iyi bir sözel sıralamasının ardından kurtarma tercihleri olarak geldi

8,901 görüntülenme

her alanda iş tanımı olan, her tür sektörde iş imkanı sunabilen ve kişisel gelişimi sınırsız bir bölüm. örneğin ben müzik sektöründeyim. bateri çalıyor aynı zamanda organizasyon işleri ile uğraşıyorum. bu bölüm bana menajerlik yolunda büyük katkı sağlayacak

8,273 görüntülenme

Sözelci olduğumdan dolayı alanımda iş bulma olasılığı yüksek olduğu için halkla ilişkiler ve tanıtım. Ki iş bulma öğrencinin kendini geliştirmesine kalmış biraz da.

4,099 görüntülenme

Literatürde gelecekte meslekler arasında gösteriliyor olması ve her geçen gün öneminin daha da artması. Güncel hayattan bir bölüm yani çalışanların aslında çok da kasıntı olmadığı rahat bir bölüm. Kariyeriniz iyi olduktan sonra iyi yerlere gelebileceğiniz; buna bağlı olarak da iyi para kazanabileceğiniz bir bölüm :) ve tabi ki benim ilgimi çekmesi yapabileceğime inanmam.

12,716 görüntülenme

Gelişen tüketici toplumu için ürününüzü tanımak, analiz etmek ve hedef kitleye doğru bir şekilde ulaştırmak gerekiyor. Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü bu imkanı sağlamaktadır.

2,558 görüntülenme

Hedefi iletişimci olanların ve gelecekte geniş is alanına sahip olmak isteyenlerin sevebileceği bir bölüm olduğu için.

2,183 görüntülenme

çünkü eğer sözelden tercih yapıyorsanız ve cidden 4 seneyi boşa harcamayıp okul bitince iş imkanı istiyorsanız bu bölümü seçin. hem zevklidir, hem de sdü olarak bece bu bölümde ankarayla kapışır. çünkü hocalar müthiş diyebileceğim hayran olduğum insanlar. kesinlikle puanınız tutuyorsa sdü hit'i seçmenizi tavsiye ederim.

2,702 görüntülenme

Çünkü bu bölümü okumak istediğim için.Açıklamak gerekirse gelişen, değişen ve globalleşen dünyada,şirketlerin iş yapış şekli değişmekte dijitalleşme çağı yaşanmaktadır.Şirketlerin ayakta durabilmesi ve ekonomik olarak varlıklarını sürdürebilmesi için farklılık yaratmaları -farkındalık algısını iyi aşılamaları gerekmektedir. Bu ise daha fazla rekabet,reklam harcamaları ve totalde maliyet olarak bir külfet doğuracaktır.Tam da bu nokta da Halkla İlişkiler şirketlerin için maliyeti düşürecek, ona,tüketicisi-alıcısı arasında sürekli bir köprü kuracak,sürekliliği sağlayacak ve günün sonunda şirkete-markaya aidiyet duygusu besleyecek o güçlü bağları kazandırmaktadır. Ben ise yapının içindeki çarkın bir dişlisini oluşturmaktayım.

1,953 görüntülenme

İnsanlarla ilgilenmek güzel bişey , önü açık bir meslek isteyen kendini çok güzel bir şekilde geliştirebilir iş çevresi yapabilir.

16,352 görüntülenme

Bir şeyler üretebilmekten ve bunları sunmaktan zevk aldığım için bu bölümdeyim.

1,225 görüntülenme
Sonraki Sayfa »

İlgili Şirketler

Doğuş Oto
2613 takipçi
Pronet
1488 takipçi