Cevaplar 14

Yükleniyor...

Zorunluluk

1,373 görüntülenme

Öss puanı Cumhuriyet Üniversitesi' ne yettiği için.

467 görüntülenme

Bildiğim, gördüğüm için tercih etmiştim.

805 görüntülenme

En başta şunu söylemeliyim ki Türkiyenin köklü üniversitelerinden bir tanesi bu yüzden daha cazip geldi. Ayrıca herkes İstanbul'u tercih ediyor ve İstanbul'da yaşamamdan dolayı dışarda başka bir hayatın olacağını düşündüm ve Cumhuriyet Üniversitesini seçtim.

750 görüntülenme

Bu üniversitenin köklü bir üniversite olduğu kanısındaydım.Bu yüzden bu üniversiteyi tercih edip yaşanmışlıklar ve derin kökler üzerinde sağlam bir gelecek için çalışabilir ve kendimi geliştirebilirdim.Bu durumlar neticesinde buradayım.
Fakat şunu da belirtmeliyim ki neresi olursa olsun eğer bir sevgi ve aşk besliyorsanız başarıya o sizi mutlaka takip edecek ve sizi istediğiniz mevkiye ulaştıracaktır...

557 görüntülenme

Sivasın huzurlu, güvenilir ve ve sakin bir şehir olmasından dolayı Cumhuriyet üniversitesini tercih ettim. üstelik alanında cok kaliteli ve iyi üniversitelerde doktorasını yapmış öğretim görevlileri de beni cezbetti denebilir .

617 görüntülenme

O kadarda kötü olmayan iyi düzeyde bir üniversite bence özellik tıp fakültesine ciddi yatırımlar yapılmaktadır.

294 görüntülenme

Aslında bir neden gösteremem ama sosyoloji adına sağlam temelleri olan , gerek akademik kadrosu gerekse bölüm bazında tercih etmem gereken yerler arasında olması benim için yeterliydi.

341 görüntülenme

Bölümüm o zaman pek fazla yerde yoktu şimdiki gibi .

255 görüntülenme
Sonraki Sayfa »