Cevaplar 9

Yükleniyor...

Tarih, Doğa, Deniz, Rahat bir şehir yaşamı gibi bir insanın en isteyebileceği en güzel özellikleri taşıyan bir şehrin üniversitesi olması ve bilimsel kalitesini hızla yükselten bir üniversitesi olması.

2,451 görüntülenme

rahat bir şehir de rahat bir öğrencilik için ideal bir üniversite.imkanları çok çok iyi sayılmasada iyi sayılabilecek bir düzeyde.kütüphanesi gayet iyi hocaları kaliteli.bundan dolayı çanakkale onsekiz mart üniversitesi..

2,559 görüntülenme

Şehir olarak Çanakkale çok güzel bir şehir ve eğitim fakültesi merkezde kordona sadece iki dk yürüme mesafesinde okula yakın yurtlar da bulunmakta.

2,306 görüntülenme

Ben şehir ve fakülte için OnsekizMart'ı tercih ettim oysa Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin en önemli tercih nedeni bence zengin akademik kadrosu ve kendini geliştirmene olanak sağlayacak aktif bir çok topluluğun bulunmasıdır.

11,340 görüntülenme

Diğer üniversitelere göre adı duyulmuş iyi bir üniversite

4,616 görüntülenme

lise 1 de bi hocam hangi üniversiteye gitmek istersiniz diye sorduğunda boğaza karşı okumak istiyorum deniz kenarında demiştim :) tek tercih boğaziçi sanıyordum ama değilmiş :) tercih dönemi başladığında çomü aklımın ucundan bile geçmemişti. taa ki çanakkale'okuyan bir arkadaşım bana fakülteden ve kampüsün bulunduğu yerden bahsedene kadar. kordona 2 dk yürüme mesafesinde eğitim fakültesi ve boğazın girişini ve çıkışını tepeden seyreden bir merkez kampüsü var. çomü kendini geliştiren bir üniversite. öğrenciye ve başarıya destek veren bir üniversite. ilk 100e girip tercih edenlere prof maaşı kadar burs veren bir devlet üniversitesi çomü.

5,753 görüntülenme

FATİH AYDIN'a selamlar..

2,339 görüntülenme

Çanakkale benim ikinci tercihimdi.Benim için yeterli iki sebebi var biri tarihi yogunlugu digeri ise hiç kuşkusuz akademik kadrosudur.

6,591 görüntülenme

Üniversitemiz Türkiye'nin en güzel şehirlerinden birinde bulunuyor. Halkı öğrencilere uyum sağlayabilen insanlar. Kendi küçük ama sağladığı avantajlar büyük olan, gittikçe fırsatlarını da geliştiren bir okul olduğu için Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi :)

5,160 görüntülenme