Çanakkale

Çanakkale

3 soruya 6 cevap verildi.

Cevaplar 6

Filtrele:Sırala:

Çanakkale şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (3 Cevap)

Büyükşehirlere alışkınsanız biraz boğucu gelebilir böyle söyleyenler var katılıyor muyum? -Hayır.

Çanakkale şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (3 Cevap)

Güvenli, huzurlu, temiz ve öğrenciyi seven bir şehir ulaşım rahat yürüyüş ideal ve Çanakkale'nin tarihi önemini hissetmek çok güzel.

Çanakkale şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (3 Cevap)

çanakkale her sey bir yana çanakkale'dir. herkes hayatında en az bir kere gelip bu toprakları görmeli ziyaret etmeli. destan yazdığımız şanlı tarihimizi bir kez koklamalı çanakkale'de. tarihi doku gelibolu yarımadasında (şehitliklerde) rehberlik yapma ve bundan güzel paralar kazanma imkanı sağlıyor. her gün bir yabancıyla muhatap olabileceğiniz bir şehir. anzak törenleri olur nisan ayında ve konsolosluk ingilizce bilen elemanlar alır ve güzel paralar verirler. bunun yanı sıra deniz kenarında küçük şirin bir şehir. her yere yürüyerek gidebilirsiniz ben hazırlık dahil 4 senedir hep 10 dk yürüme mesafesiyle gidip geldim okula. bunun ne büyük nimet olduğunu görebilirsiniz. çanakkale'nin halkı fazlasıyla rahattır. öğrenciyle iç içe denmez ancak yadırgamaz da. çanakkale coğrafi konum olarak merkezi bir yer değil. nasıl desem biraz sapa kalıyor. şehirler arası otobüs fiyatları ederinden fazla. ve ha deyince izmir istanbul dışında bir yere pek gidemiyorsunuz. her şeyiyle çanakkale'de okumak bir ayrıcalık bence

Çanakkale şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (3 Cevap)

dediğim gibi küçük bir yer. emekli şehri denir. bir asker bir de öğrenci ekle buna. bir tane sineması, belli kafeleri ve pastaneleri vardır. vakit geçirecek alan (büyük şehirlerden gelen arkadaşlar için) sınırlı. pahalı bir yer. esnaf tok (pek müşteri canlısı değiller).