Çanakkale

3 soruya 6 cevap verildi.

Cevaplar 6

Yükleniyor...

çanakkale her sey bir yana çanakkale'dir. herkes hayatında en az bir kere gelip bu toprakları görmeli ziyaret etmeli. destan yazdığımız şanlı tarihimizi bir kez koklamalı çanakkale'de. tarihi doku gelibolu yarımadasında (şehitliklerde) rehberlik yapma ve bundan güzel paralar kazanma imkanı sağlıyor. her gün bir yabancıyla muhatap olabileceğiniz bir şehir. anzak törenleri olur nisan ayında ve konsolosluk ingilizce bilen elemanlar alır ve güzel paralar verirler. bunun yanı sıra deniz kenarında küçük şirin bir şehir. her yere yürüyerek gidebilirsiniz ben hazırlık dahil 4 senedir hep 10 dk yürüme mesafesiyle gidip geldim okula. bunun ne büyük nimet olduğunu görebilirsiniz. çanakkale'nin halkı fazlasıyla rahattır. öğrenciyle iç içe denmez ancak yadırgamaz da. çanakkale coğrafi konum olarak merkezi bir yer değil. nasıl desem biraz sapa kalıyor. şehirler arası otobüs fiyatları ederinden fazla. ve ha deyince izmir istanbul dışında bir yere pek gidemiyorsunuz. her şeyiyle çanakkale'de okumak bir ayrıcalık bence

1,264 görüntülenme

Büyükşehirlere alışkınsanız biraz boğucu gelebilir böyle söyleyenler var katılıyor muyum? -Hayır.

1,111 görüntülenme

Güvenli, huzurlu, temiz ve öğrenciyi seven bir şehir ulaşım rahat yürüyüş ideal ve Çanakkale'nin tarihi önemini hissetmek çok güzel.

769 görüntülenme

Artı bir yanı yok çünkü Çanakkalede kalmıyorsunuz. Bigadasınız ya biga komik.

396 görüntülenme

Çok eksiği var her istediğinize ulaşamıyosunuz. Kampüste radyo bile dinleyemedim inanırmısınız çekmiyo? Eğlenceden imkanlara kötü bir yer biga.

287 görüntülenme