BUİK

BUİK

15 soruya 68 cevap verildi.

Cevaplar 68

Filtrele:Sırala:

BUİK'in başlıca etkinlikleri nelerdir? (4 Cevap)

Buik'in ekonomi -finans alanında Finance Break finans haftası, ekonomi sohbetleri, denetim sektörünü öğrencilerle buluşturan Audit and Finance Camp, Investimate Sanal Yatırım Yarışması gibi pek çok yarışma ve bilgilendirici konferansları-zirveleri vardır.

HCAP nedir? (5 Cevap)

Harvard College in Asia Program(HCAP) 2003 yılında başlayan, Asya ve Amerika’da farklı kültürlerden geleceğin liderlerini ve kariyer anlamında başarılı olacak öğrencileri bir araya getiren bir programdır. Kulupte olduğum süre boyunca çok fazla ismini duymadım, bu tarz programlara katılmak için kulupte iyi konumlarda olmanız gerektiğini düşünüyorum.

BUİK'teki organizasyonel yapı nasıldır? (4 Cevap)

Kulübün organizasyonel yapısı dikey bir yapılanmadır. Temelini kulübe yeni adım atan üyelerin oluşturduğu BUİK, üyelerle yakın ilişkide olan ve onların gelişimlerini takip eden koordinatörler, koordinatörlerin bağlı olduğu yönetim kurulu ekibi ve kulüp başkanından oluşur. İçteki bu yapılanmaya ek olarak BUİK'te Denetim Kurulu, Danışman Hocalar ve Profesyoneller de BUİK'in organizasyonel yapısında yer alır.