Antalya şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir?

20,480 görüntülenme 1 takipçi

Cevaplar 15

Yükleniyor...

tek başına ayakta kalmayı iyi öğretti bana hala da öğretiyor sanırım

872 görüntülenme

sıcağı bir dert yağmuru bir dert ona göre

745 görüntülenme

yerleşke cevresinde her ekonomiye uygun evler uncalıda 450- 500 civarına ev bulursunuz meltemde 700-800e ev bulabilirsiniz temel giderleriniz cok pahalı değildir.Ancak biraz lükse kacarsanız mutlaka kısmi zamanlı bir iş bulun

2,463 görüntülenme

İstanbul'a nazaran çok daha ucuz ve orayı özletmeyecek bir şehir. yakınlarında pek çok gezebileceğiniz yer var, yaz-kış eğlence ve geziye açık bir yer.

1,892 görüntülenme

Kaleiçi

1,762 görüntülenme

Kış denen şey çok fazla yok.Sıcağı seven her insan burada mutlu yaşayabilir.

1,659 görüntülenme

Sıcak iklimi ve Turizm şehri olması en büyük artıdır. Kış mevsimi Kasımın son haftasi ile Aralığın ilk haftası arasında başlar ve Şubatın son haftası ile Martın ilk haftası gibi biter. Mesela Şubatın son haftası ben kısa kollu okula gidip gelebiliyorum. Tabi şehir de hava bir müddet daha akşam 19:00dan sonra soğuyabiliyor.
Antalya şehri İstanbul ve Ankaraya nispeten biraz daha ucuzdur. Kyk kredisi ve aileden ufacıcık bir destekle bile rahat yaşanabilir. Tabi bu kişiden kişiye göre kesinlikle değişir. Aileden hiç destek alınmadan sadece kyk kredisiyle bile yaşayanlar mevcuttur. Aylık 1000 tl gelirle yaşayamayanlar da :)
Antalya'da çok sayıda kültür turizm ve eğlence faaliyeti vardır. Gelince görebilirsiniz. Bir çoğunu takip bile edemezsiniz.

2,272 görüntülenme

Antalyanın sosyolojik açıdan farklı kültürlere sahip olması, eğlenceli olması mekanların olması

737 görüntülenme

sosyal bir şehir. bunun yanında birçok imkanı barındırıyor. ulaşımı bazı noktalar haricinde rahat ve kolay. yazın çok sıcak olmasının yanında plajları çok güzel. kafa dağıtmalık mekanlar var

853 görüntülenme

Evinde gibi hissedersin.İş bulursun paran olur rahatlarsın.İti kopuğu yer almaz,olanı da atarlar ilden.

989 görüntülenme
Sonraki Sayfa »