Cevaplar 14

Filtrele:Sırala:

Sakarya Üniversitesi'nde yemek, ulaşım, konaklama gibi ihtiyaçların fiyatları nasıl? (3 Cevap)

Sakarya Üniversitesi'nde 4 çeşit ev yemeği 2 TL. Bazı arkadaşlarım hiç beğenmese de bana göre yemek menüleri ideal . Öğrenciyiz sonuçta , ne olursa yeriz :)) Bunun dışında kampüs içerisinde fast food , aperatif ve ev yemekleri yenebilecek cafelerde mevcut. Fiyatları piyasa normallerinde ;)

Ulaşım : Üniversiteden otobüs ve minibüs ile şehrin tüm noktalarına gidebilirsiniz. Ayrıca Sakarya Üniversitesi içerisinde bir noktadan baska bir noktaya gitmek isterseniz ÜCRETSİZ :P

Konaklama : Sakarya Üniversitesi'nde okuyupta kalınacak en güzel yer kesinlikle UNIGARDEN. Üniversiteye en yakın 2500 kişilik sosyal alanları olan bir site. Apart ve yurt gibi işletilen sistem mevcut. İsterseniz UNIGARDEN ' la ilgili bana ulaşabilirsiniz. İletişim : 0531 774 53 10

Sakarya Üniversitesi'nin yurtdışı imkanları nelerdir? (12 Cevap)

Sakarya Üniversitesi, Türkiye’de Erasmus öğrenci değişim programlarına en fazla bütçe ayıran üniversite olmanın yanı sıra, bu sayede ikili anlaşmalar çerçevesinde yurtdışına en fazla öğrenci gönderen ikinci üniversite durumunda.Mevlana, AIESEC ve Farabi gibi değişim proğramlarıda Sakarya Üniversitesi'nin yurtdışı imkanlarındandır.

Sakarya Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (16 Cevap)

Sakarya'nın Serdivan ilçesi tamamen yurt , apart ve evlerle dolu bir ilçedir.Burada her bütçeye göre konaklama imkanları bulunmaktadır.Benim önerim; kampüse yakın noktalarda konaklama yapmaktadır ve ayrıca bence UNIGARDEN sitesi tam bir Sakarya Üniversitesi öğrencisinin kalabileceği en güzel yerdir.
UNIGARDEN sitesi ile alakalı bana ulaşabilirsiniz. İletişim: 0531 774 53 10

Şimdiki aklınızla yeniden tercih yapıyor olsaydınız hangi okulu ve/veya bölümü seçerdiniz? Neden? (391 Cevap)

Tabiki herkes en iyi bölümü en iyi yerde okumak ister.Ama sınavlar isteğimize bir sınır getirir.Yine aynı civarlarda puan alsaydım , yine burayı yazardım :)

Öncelikli olarak bölüm tercihi mi, yoksa üniversite tercihi mi yapmalıyım? (522 Cevap)

Bu bölüme göre değişir . Örneğin bir hukuk , tıp okumak istiyorsa birisi nerede okuduğu farketmez . Ama bir iktisadi bilimler fakültesinden bir bölüm , mühendislikten , siyasal bilimlerden bir bölümde üniversite adı çok önemlidir .Üniversite adı ile birlikte hangi bölüm okuyorsanız okuyun her zaman kendinizi geliştirmek zorundasınızdır.