Cevaplar 16

Yükleniyor...
831 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Vodafone’un basitlik ilkesini çok seviyorum. Bu ilke çok kolay uygulamaya dökülebiliyor. Sürekli bir şeyleri basitleştirmek hem kendi işimizi hem de müşterilerin işini kolaylaştırıyor.

2,179 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Dolu dolu bir üniversite hayatı geçirsinler. Akademik başarılar her zaman önemlidir ama hayatı yaşamak da önemlidir. Kendinizi başkasına anlatırken bu biraz daha ön plana çıkıyor. Aynı zamanda staj yapsınlar çünkü stajlar; düşünme tarzı, kurumsal kültürleri anlama ve piyasada olup biteni idrak etme konusunda çok önemli bir yer kaplıyor. İçlerinde bir potansiyel varsa bunu yansıttıklarını bir şekilde fark edeceklerdir. Bu sayede Vodafone’da kariyerlerine başlama fırsatı bulabilirler.

738 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İlk başladığımızda hiçbirimiz birbirimizi tanımıyorduk. Buradaki oryantasyon programıyla çok iyi kaynaştık. Bundan sonraki sosyal aktivitelerin sıklığı bizim organize etmemizle bağlantılıydı. Çok fazla buluşuyoruz ve çok fazla sosyal aktiviteler oluyor. Aynı zamanda şirket içerisinde bütün Discoverların kaynaşacağı organizasyonlar hala düzenleniyor ama biz kendi aramızda sürekli görüşüyoruz. Böylece sağlam arkadaşlıklar ediniyoruz.

1,347 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Vodafone’da Discover olmak gelecek demektir. Gelecek için yetiştiriliyoruz. Discover Programı, sözde bir yönetici adayı programı değil. Yönetici olmaya doğru gittiğimiz noktada daha iyi olabilmek açısından çok fazla destek verilen bir oluşum ve bunu çalışırken kişilerin size olan yaklaşımından da anlayabiliyorsunuz.

28,552 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Benim tecrübem yoktu ama herkes kendi hayatlarında ufak tefek olsa da hesaplamalar yapıyor ve herkes kafasında bir şeyi başarma vasıtasıyla bir şeyleri değerlendirip aksiyon alıyor. Bu vaka analizinde önümüzde bir hikâye var ve bu adım atma hikâyesinde daha önce bu tarz bir tecrübe yaşamamış olsam bile, hayat boyunca herkes gibi ben de belirli hikayeler sonucunda kararlar verdiğim için çok fazla zorlanmadım. Asıl hikâye ise neyi ne kadar çok bildiğiniz değil nasıl düşündüğünüzdür.