Cevaplar 16

Yükleniyor...

• Burslu oranı fazla olmasının yanı sıra bursların oran çeşitliliği de farklıdır. Okulumuzda %-P-u ve Tam Burslu olmak üzere dört kategori bulunmaktadır.
• Tam burslu öğrencilerin büyük çoğunluğu okuldan 2000 tl ile 500 tl arasında değişen başarı bursları da almaktadırlar.
• Diğer burs kategorileri ise sadece eğitim ücretlerinden burs oranları ölçüsünde indirim kazanmaktadırlar.
• Okulda burslu burssuz ayrımı bulunmamaktadır. Türkiye derecesi yapan ile 200.000 sıralamalı birisi aynı sınıfta olabilir rahatlıkla bilgi alışverişi , dostluk hatta rekabet içerisinde olabilirler.
• Öğretim görevlileri ve profesörler dereceniz ve bursluluk oranınızla ilgilenmemektedirler. Bundan sonrası okul içerisindeki başarınıza kalmış.

1,686 görüntülenme

Üniversitede burslu oranı gayet fazla zaten. Herhangi bir bölümün sayfasına girdiğinizde burs oranları ve öğrenci sayıları,sırası vs. yazıyor. Dolayısıyla üniversitede kesinlikle böyle bir ayrım yok. Dersler açısından da burssuz öğrenciler bile burslu öğrencileri gayet geçebiliyor. Ortam gayet iyi, bu konuda herhangi bir sıkıntı olmuyor. Sadece arabasıyla gelen çok kişi var fakat bu da bir sıkıntı yaratmıyor. Bu konuda ise diğer büyük vakıf üniversitelerinde lüks harici araçlarla üniversiteye millet zorlanırken burda gayet vosvos'unuzla bile gelebilirsiniz.

1,291 görüntülenme

No, definitely there is not.

1,069 görüntülenme

ben bursluyum ve hiçbir ayrım yaşamadım ben, hiçbir arkadaşımın yaşadığına da şahit olmadım. hatta neredeyse ayrı nefes almadığım samimi arkadaşlarımın çoğu burssuz.

633 görüntülenme

Hayır yok.Benimde korkularımın arasındaydı ama bu üniversitede bursunuzun oranıyla gururlandığınızı söylemeliyim :)

1,526 görüntülenme

Ben öyle bir ayrıma rastlamadım.

1,108 görüntülenme

Çoğu kişi kimin burslu olup kimin olmadığını bilmez.

496 görüntülenme

Burslu bursuz arasında herhangi bir sorunla karşılaşmadım 3 yıldır

486 görüntülenme

İlişkiler çok iyi. Tobb'da insanlar birbirine sevecen ve sıcak davranıyorlar.

834 görüntülenme

Kesinlikle boyle bir durum yok.Kimsenin umrunda degildir burslu veya ucretli okudugunuz,Okul numarasi disinda anlamaniza genelde imkan da yoktur ucretli zannettiginiz tam burslu tam burslu zannettiginiz yari burslu falan cikabilir.Bu konuda rahat olabilirsiniz.Araba vs havasi da yoktur.Zira o kadar uc ornekler de yoktur,

521 görüntülenme
Sonraki Sayfa »

İlgili Şirketler

Anlatsın
5137 takipçi
TürkTraktör
1752 takipçi
Garanti BBVA
2885 takipçi
PepsiCo
2852 takipçi