Cevaplar 5

Yükleniyor...
1,186 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her günümüz birbirinden çok farklı geçiyor. Bir gün telefon, bir gün müşteri, bir günse teslimat trafiğiniz çok yoğun olabiliyor. Bu yoğunlukta burayı idare edebilmeniz gerekiyor. Bir günü gerçekten çok sakin geçirebiliyorsunuz. Dolayısıyla bir günümüz eğlenceli, stresli geçiyor. İş yoğunluğundan dolayı zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz.

2,029 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İlk müşteri teması bizden geçiyor. Ben Doğuş Oto bünyesinde güler yüzlü olmayı öğrendim çünkü güler yüzlü olmak en önemli unsurdur. Müşterinin ihtiyacını karşılayabilmeniz gerekiyor çünkü müşteri memnuniyeti gerçekten önemli. Size burada aile olmayı öğretiyorlar. Haftanın 6-7 günü bu şirkette geçiriyorsunuz.

Biz bu sürecin daha olumlu ilerleyebilmesi için müşteri ihtiyacını analiz ederek Satış Danışmanlarımızla onları bir araya getiriyoruz.

1,966 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben de buraya öğrenciyken stajyer olarak başladım. Belirli bir süre bu şirkette görev alıyordum. Burada sizi olumlu şekilde etkileyen birçok artı noktalar var. Okulunuza devam edip iş yerine geldiğinizde sizi geliştiren birçok alan olduğunu görüyorsunuz. Satış, Servis, Satış Sonrası Hizmetler gibi birçok departmanda iş imkanı bulabiliyorsunuz. Staj sonrasında burada çalışabileceğinizi, buraya ait olduğunuzu ve bu sektörde birçok kapının açık olduğunu görebiliyorsunuz.

882 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Annemi anlamamı sağladı çünkü annemle çalışan da bir kadındı ve insanlarla çalışılan bir mesleğin çok zor olduğunu söylerdi. Ben bunu ilk başlarda anlamazdım ama burada staja başladığımda insanlarla güçlü bir bağ kurduğumu gördüm ve annemi anlamaya başladım.

Staj sürecimde kendime güvenim ve buradaki bilinirliğim arttı. Otomotiv sektöründe birçok markayı tanıdım, bu da marka bilinirliği sağladı ve araçlara olan ilgim daha fazla arttı. Sadece satıcı olarak almaktansa, araçların teknik bilgisi hakkında bilgi sahibi olmaya başladım.

669 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Kariyer.net’ten başvurarak bu sürece başladım. Başvuruma olumlu bir cevap aldım ve görüşmeye davet edildim. Görüşme esnasında İK yetkilileriyle görüştüm ve birkaç gün sonra aynı pozisyon için Satış yetkilileriyle görüştüm. Görüşmelerim çok olumlu geçti ve akabinde sınavlara tabi tutularak görevime başladım.