Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi

9 soruya 28 cevap verildi.

Cevaplar 28

Yükleniyor...

Niğde Üniversitesi,
11 Temmuz 1992 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren kuruluş kanunu ile birlikte Türk Yükseköğretim hayatındaki yerini almıştır.Niğde Üniversitesi,bilim, sanat, spor alanlarında araştıran,sorgulayan, katılımcı, dinamik, kültürel değerlerine sahip çıkan, evrensel düşünebilen bireyler yetiştirmeyi; bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayarak insanlığa hizmet etmeyi; ülkenin ve bölgenin kalkınmasına katkıda bulunmayı kendisine görev edinmiştir.Sahip olduğu teknolojik gücüyle her sene tubitak'tan projeler alıyor.

1,321 görüntülenme

Hangisini sayayım ? :) Büyükşehirden gelenler oldukça zorlanacak çünkü şehir oldukça küçük. Etkinlik açısından oldukça zayıf. Esnaf sizi sömürür yeter ki niğdeli olmadığınızı öğrenci olduğunuzu farketsin. Gezecek bi yer yok. Ulaşım ucuz fakat sıkıntılı. Otobüste ki insanlar akraba olsa bile yolcu alınır :) Ha bi de yerli halkın hakaretine maruz kalabilirsiniz haklı veya haksız olmanızın önemi yok. Onlar için doğru değilse bitmiştir. Yahu kısaca AKLI OLAN NİĞDEYE GELMESİN.

1,027 görüntülenme

Okul ile yurt arasında gidip gelmek yoldaki adımlarımı saymak istiyorum diyosan gel Niğdeye. Zaten gidecek bi okul var

1,011 görüntülenme

Sınav sistemi zorlamıyor. Kolay kolay dersten kalmıyosun yani. Ayrıca ben biran önce okuyup hayata atılmak istiyorum diyosanız okul kpss ağırlıklı bi okul şehir zaten ufacık ve etkinliğe elverişsiz olduğundan ders çalışmaktan başka yapacak bişey yok :)

926 görüntülenme