Niğde

3 soruya 5 cevap verildi.

Cevaplar 5

Yükleniyor...

Ders çalışma açısından birebir çünkü sosyal faaliyet açısından biraz eksik (ama yok değil Niğde merkez içerisinde ama gezmek istersen bir çok şehre günübirlik gidilebilir mesafede). Trafik yok (ufacık bile yok :) herhangi bi yere geç kalma derdi yok. Büyük şehirlerde hazırlanma, yol falan epey zaman alıyor ama Niğde de zamanınız o yönden size kalıyor.

537 görüntülenme

Niğde üniversitesi yaklaşık 20000 öğrenciye sahip bir üniversite ve şehir öğrenciye önyargılı değil.Şehirde yeterince barınma olanağı var ayrıca türkiyedeki çoğu şehirden daha ucuz olması da öğrenciler için bir artı bence.Niğde küçük olmasından sebep ulaşımında da sıkıntı yoktur , şehrin bir ucundan diğer ucuna sanırım yarım saatte gidilebilir.

428 görüntülenme

niğde küçük bir şehir olduğu için ulaşım çok kolay kpss ağırlıklı bi üniversite olduğu için kpss yi düşünenler için gayet iyi

413 görüntülenme

küçük bi şehir olduğu için etkinliklerden uzak kalıyoruz örn biri gelecek ama bu çok uzun süre alabiliyor yada iptal olabiliyor

155 görüntülenme

Eksi olarak söyleyebileceğim tek şey gece hayatı yok ve eğlence hayatı o kadar gelişmiş değil.Zaten okul okuma derdindeyseniz evde mutlu olmaya bakacaksınız.

151 görüntülenme