Cevaplar 11

Yükleniyor...
12,345 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bu bölüm mezunları özel sektörde ve kamuda Finans alanında kariyerlerini devam ettirmeyi tercih ediyorlar. Bankalar, denetim şirketleri, özel şirketlerin finans bölümleri bu mezunlar için oldukça fazla iş imkanı barındırıyor. Devlette ise Hazine, Ekonomi Bakanlığı, Maliye Bakanlığı gibi fonksiyonlarda rahatlıkla iş bulabiliyorlar. Bunun yanında yine özel şirketlerde Satış ve Pazarlama alanlarında görev alabiliyorlar veya benim gibi Tedarik Zinciri içerisinde kariyerlerine devam edebiliyorlar.

257 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Liderlik ve iletişim becerilerinin yüksek olması, karakterinin motive edici bir yapıya sahip olması gerekiyor çünkü ekip arkadaşlarını, iş ortaklarını ve tedarikçilerini iletişim becerilerini kullanarak ortak bir hedefe koşturması gerekiyor. Bunun dışında dürüst ve açık bir iletişim kurması gerekiyor ki bu stratejilere onlarla beraber yürüyebilsin.

151 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çok rekabetçi ve değişken bir ortamda çalışıyoruz ve her gün hiç beklemediğimiz problemlerle karşılaşıyoruz. Buna karşı hızlı aksiyon alacak ekipler ve süreçler yaratmaya çalışıyoruz ama bazen bütün bu hazırlıklara rağmen işler istediğimiz gibi gitmiyor. Bu durumlarda elimizde yeterli bilgi olmamasına rağmen hızlı bir şekilde karar verip dümeni çevirmemiz gerekiyor. Bu şekilde bir risk almak işin zorlu tarafı diyebilirim.

160 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yönetim ekibinin bir parçası olarak hem şirket hem de departman stratejisinde belirleyici ve uygulayıcı bir rol alıyorum; bu beni çok tatmin ediyor. Bunun dışında ekip arkadaşlarımın gelişmesi için imkan sağlıyorum ve onların gelişimini görmek beni çok tatmin ediyor. İş ortaklarımızdan ve müşterilerimizden aldığımız takdir doğru yolda olduğumuzu gösteriyor, bu da beni çok mutlu ediyor.

504 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Canon beraber çalışmayı ve yaşamayı gerçekten teşvik ediyor. Bunu günlük operasyon içerisinde ve çalışma ortamında bile rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm çalışanlar ortak hedef için kendi görevleri dışına çıkarak, daha fazla çaba göstererek, daha iyisini elde etmek için çalışıyor. Canon da bunun karşılığı olarak çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri için hem eğitimlerle hem de kariyer imkanlarıyla onlara destek olmaya çalışıyor. Dolayısıyla Canon; takım çalışmasına yatkın, değişime adapte olabilecek, daha iyi sonuçlar elde edebilmek için özveride bulunabilecek çalışanlar için iyi bir ortam sağlıyor.