Cevaplar 31

Filtrele:Sırala:

Kaan Zabun sordu.

26. İTÜ EMÖS'te bu yıl hangi konuları inceliyoruz? (1 Cevap)

26. İTÜ EMÖS'te bu yıl "Yapay Seçilim" ana teması çerçevesinde Internet of Things, Marketing 4.0, AI and Robotics, Industrialized Analytics, Blockchain, Design Thinkingalt başlıklarını inceliyoruz!

sahibinden.com ile Şirket Gezgini etkinliğinde beni neler bekliyor? (2 Cevap)

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü, Şirket Gezgini ile şirketlerle öğrencileri buluşturmaya devam ediyor! 20 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Sahibinden.com ile Şirket Gezgini kapsamında, Sahibinden.com son teknoloji ile donanmış eğlenceli ofisinin kapılarını öğrencilere açıyor! Şirket gezilerine katılan öğrenciler, şirket turu ile ofis ortamını gözlemleme ve söyleşiler ile departman yöneticileriyle birebir iletişim kurma fırsatı elde etmenin yanında Sahibinden.com’un benzersiz ofisinde keyifli vakit geçirme fırsatı elde ediyor! Sen de bu benzersiz deneyimi yaşayıp, ileride çalışabileceğin firmalar hakkında bilgi edinmek istiyorsan ituemk.org adresinden başvurabilirsin.

İTÜ EMK'yı bir cümle ile anlatsaydınız bu cümle ne olurdu? (5 Cevap)

Üniversite hayatım boyunca kendime katamayağım değerleri, arkadaşlıkları ve ileriki hayatımda beni ileriye taşıyacak tecrübeleri kazandığım yer.