Çağrı Merkezi

6 soruya 6 cevap verildi.

Cevaplar 6

Yükleniyor...
2,883 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Pronet Çağrı Merkezi'nde güne Müşteri Temsilcilerimiz ve Takım Liderlerimizle birlikte toplantı yaparak başlıyoruz. Güne beraber başladıktan sonra müşterilerimizden gelen sinyallere hızlıca müdahale ediyoruz ve Çağrı Merkezi tarafında müşterilerimizden gelen soruların ve taleplerin hızlıca cevaplanıp bir an önce çözümlenmesine odaklanıyoruz. Tabii ki her günümüz aynı geçmiyor. Kimi zaman polis ve ambulans yönlendirmeleri gibi müşterilerimize verdiğimiz destekler, operasyonumuzun heyecanını hiçbir zaman kaybetmeden dinamik bir yapıda çalışmasını sağlıyor.

1,334 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çağrı Merkezi'nde çalışmaya başlamak demek; tüm şirketi tanıma, tüm süreçlere hâkim olma ve şirketin kültürünü çok iyi bilip bunu müşteriye iyi yansıtabilmek demektir. Aynı zamanda Çağrı Merkezi'nde çalıştığınızda iletişim konusunda oldukça güçleniyorsunuz. Bir şirket içinde kariyer yolculuğuna başlamak için en iyi yol diyebilirim. Burada başladıktan sonra nerede çalışmak istediğinize karar verip, iletişim avantajını kullanıp, kendinize bir kariyer yolu çizebilirsiniz.

427 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çağrı Merkezi ekiplerinde çalışmanın birkaç zor yanı var ama onları da kendiniz halledebilirsiniz. Dikkatiniz çok iyi olması gerekiyor çünkü sesli bir ortamda çalışıyorsunuz. Kendinizi çağrıya verdiğiniz ve dikkatiniz dağılmadığı sürece pek bir zorlayıcı yanı olmuyor. Sadece karşınızdaki müşteriyle empati kurup onun dilinden konuşabilirseniz, hiçbir müşteride zorlanmadan iletişim kurabilirsiniz.