16.MEC Business Seminar’da beni neler bekliyor? (1 Cevap)

Oturumlar: Türkiye’de ve dünyada başarılı ve hikayesi ilhamverecek iş dünyasından kişiler ve şirketlerin temsilcileri hikayelerini vedeneyimlerini interaktif bir ortamda katılımcılarla paylaşacak. Konuşmanın ardındankatılımcıların sorularını cevaplayacaklar.

Paneller: 16.MBS’de panel sayımızı artırdık ve İş DünyasındaKadın paneline Yiyecek-İçecek- Eğlence, Ekonomi, ve Girişimcilik panellerini deekledik ! Alanlarında öne çıkmış isimler panellerimize katılarak moderatörlerinve katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Vaka çalışmaları: Sektörün lider firmalarıylagerçekleştirilen ve farklı departman vakalarının yer aldığı vaka çalışmalarıhem katılımcılarımıza eğlenceli bir deneyim yaşatacak hem de şirketlereyaratıcı çözümler sunacak.

Workshoplar: Bu yıl Garanti Ödeme Sistemleri ile yapılacakolan workshop katılımcılarımızın yaratıcı düşünmeyle bir yenilik getirmesinisağlayacak.

Motivasyon oyunları: Motivasyon ve takım çalışmasıdeğerlerinin kazanılması için ekipçe yapılacak oyunlar katılımcılarımızıbekliyor.

Networking Night: Düzenleyeceğimiz barbeküde, davetettiğimiz insan kaynakları yetkilileri katılımcılarımızla sohbet edecek ve şirketlerininkariyer olanaklarını daha etkin paylaşabilecekler. Katılımcılarımız hembirbirleriyle hem de İK yetkilileriyle networking fırsatı elde edecekler.

Girişimcilik Fuarı: Fuaye alanımızda Türkiye’den ve globalstart-uplar stant açacak.Hem projelerini ve hizmetlerini katılımcılarımızatanıtacak hem de girişimcilik hikayelerini katılımcılara aktaracaklar.

MEC Business Seminar ne zaman ve nerede gerçekleşecek? (1 Cevap)

16.sı düzenlenecek olan MEC Business Seminar 22-23-24 şubatta Radisson Blu Hotel Tuzla’da gerçekleşecek.

16.MEC Business Seminar’a konuşmacı olarak kimler katılıyor? (1 Cevap)

Şimdilik sosyal medyamızda paylaştığımız kadarıyla Kaan Sekban veNevzat Aydın yapılacak oturumlarda bizlerle olacak. Yeni marka konuşmacılarımızve panelistlerimizi size sırasıyla duyuracağız. Takipte kalın!

http://www.mecbusinessseminar.org

MBS Instagram - https://www.instagram.com/mecbusinessseminar/?hl=tr

MBS Youtube -https://www.youtube.com/user/MecBusinessSeminar

MBS Twitter - https://twitter.com/mecmbs

MBS Facebook - https://tr-tr.facebook.com/mecmbs/

16. MEC Business Seminar’ın sponsorları hangi şirketler? (1 Cevap)

Daimi sponsorumuz QNB Finansbank başta olmak üzere, altınsponsorumuz Peak Games, gümüş sponsorumuz Ernst & Young, desteksponsorlarımız Nestlé, CCI, Vodafone, Anadolu Grubu, GSK, BSH, Pladis, Koçtaşve Garanti Ödeme Sistemleri oturumlarını etkinliğimizde düzenleyecek.Destekleri için MEC ekibi olarak onlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

16. MEC Business Seminar’a nasıl başvurabilirim? (1 Cevap)

16. MEC Business Seminar’a başvurmak için http://www.mecbusinessseminar.org adresini ziyaret edip başvurunu yapabilirsin. 

16.MEC Business Seminar için herhangi bir ödeme yapmalı mıyım? (1 Cevap)

Etkinlik ücreti 200 TLdir.Ankara-İstanbul arası ulaşım, İstanbul'dan ulaşım,etkinliğin gerçekleştirileceği Radisson Blu İstanbul Tuzla'da 3 gün 2 gecekonaklama, 3 gün boyunca oturumlara katılım, kahvaltı, öğle yemekleri ve akşamyemekleri dahildir.

16.MEC Business Seminar’a başvurumdan sonra hangi aşamalardan geçeceğim? (1 Cevap)

Başvuru koşullarını sağlayan kişilerin özgeçmişleri sponsorşirket tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme neticesinde 150 kişietkinliğe katılma hakkı kazanacaktır. Katılımcılar açıklandıktan sonra gereklibilet ücretini bankaya yatırmayan katılımcıların yerine yedek listedenkatılımcılar katılma hakkı kazanacaktır.

16.MEC Business Seminar’a katılanlara katılım sertifikası verilecek mi? (1 Cevap)

Tüm oturumlarda bulunan katılımcılara Bilkent Üniversitesiİşletme Dekanlığı onaylı sertifika verilecektir.

Etkinlik Bilgileri

İstanbul

Son Başvuru Tarihi: 16.02.2019
Etkinlik Tarihi: 22.02.2019
Adres: Radisson Blu Hotel Tuzla
Bilkent MEC

22 soru, 18 cevap.