Cevaplar 13

Yağmur Can
Bilkent MEC, BE Komite Sorumlusu

Oturumlar: Türkiye’de ve dünyada başarılı ve hikayesi ilham verecek iş dünyasından kişiler ve şirketlerin temsilcileri hikayelerini ve deneyimlerini interaktif bir ortamda katılımcılarla paylaşacak. Konuşmanın ardından katılımcıların sorularını cevaplayacaklar.

Paneller: 16.MBS’de panel sayımızı artırdık ve İş Dünyasında Kadın paneline Yiyecek-İçecek- Eğlence, Ekonomi, ve Girişimcilik panellerini de ekledik ! Alanlarında öne çıkmış isimler panellerimize katılarak moderatörlerin ve katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Vaka çalışmaları: Sektörün lider firmalarıyla gerçekleştirilen ve farklı departman vakalarının yer aldığı vaka çalışmaları hem katılımcılarımıza eğlenceli bir deneyim yaşatacak hem de şirketlere yaratıcı çözümler sunacak.

Workshoplar: Bu yıl Garanti Ödeme Sistemleri ile yapılacak olan workshop katılımcılarımızın yaratıcı düşünmeyle bir yenilik getirmesini sağlayacak.

Motivasyon oyunları: Motivasyon ve takım çalışması değerlerinin kazanılması için ekipçe yapılacak oyunlar katılımcılarımızı bekliyor.

Networking Night: Düzenleyeceğimiz barbeküde, davet ettiğimiz insan kaynakları yetkilileri katılımcılarımızla sohbet edecek ve şirketlerinin kariyer olanaklarını daha etkin paylaşabilecekler. Katılımcılarımız hem birbirleriyle hem de İK yetkilileriyle networking fırsatı elde edecekler.

Girişimcilik Fuarı: Fuaye alanımızda Türkiye’den ve global start-uplar stant açacak.Hem projelerini ve hizmetlerini katılımcılarımıza tanıtacak hem de girişimcilik hikayelerini katılımcılara aktaracaklar.

136 görüntülenme
Yağmur Can
Bilkent MEC, BE Komite Sorumlusu

16.sı düzenlenecek olan MEC Business Seminar 22-23-24 şubatta Radisson Blu Hotel Tuzla’da gerçekleşecek.

Yağmur Can
Bilkent MEC, BE Komite Sorumlusu

Şimdilik sosyal medyamızda paylaştığımız kadarıyla Kaan Sekban ve Nevzat Aydın yapılacak oturumlarda bizlerle olacak. Yeni marka konuşmacılarımız ve panelistlerimizi size sırasıyla duyuracağız. Takipte kalın!

http://www.mecbusinessseminar.org

MBS Instagram - https://www.instagram.com/mecbusinessseminar/?hl=tr

MBS Youtube - https://www.youtube.com/user/MecBusinessSeminar

MBS Twitter - https://twitter.com/mecmbs

MBS Facebook - https://tr-tr.facebook.com/mecmbs/

102 görüntülenme
Yağmur Can
Bilkent MEC, BE Komite Sorumlusu

Daimi sponsorumuz QNB Finansbank başta olmak üzere, altın sponsorumuz Peak Games, gümüş sponsorumuz Ernst & Young, destek sponsorlarımız Nestlé, CCI, Vodafone, Anadolu Grubu, GSK, BSH, Pladis, Koçtaş ve Garanti Ödeme Sistemleri oturumlarını etkinliğimizde düzenleyecek. Destekleri için MEC ekibi olarak onlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

357 görüntülenme
Yağmur Can
Bilkent MEC, BE Komite Sorumlusu

Üniversite lisans öğrencileri, yüksek lisans ve doktora öğrencileri başvurabilir.