Cevaplar 7

Yükleniyor...

Ulaşımı çok kötü belediye otobüsleri çalışmakta ama yetersiz buradaki her öğrenci minibüslerden şikayetçidir.. okulun konumu yüzünden mutlaka ulaşım araçlarını kullanıyorsunuz gün içinde hem pahalı hem konfordan yoksun eski dolmuşlara biniyor öğrenciler çaresiz.
Bir de ev kiraları oldukça yüksek küçük bir şehre göre. karabük' ün yerli halkı öğrenciyle barışık değil. hatta tam tersine onları yolunacak birer kaz olarak görüyorlar diyebilirim özel yurtlar ateş pahası evler onlardan beter... örnek olarak üniversite yakınındaki evler aylık 800-700tl den başlıyor 2+1 3+1 pek fark etmiyor tuttura bildiklerine veriyorlar.
Son olarak muhafazakar bir şehir diye biliriz, bir sevgiliniz var ise çok rahat değilsiniz küçük bir yer sonuçta..

208 görüntülenme

Turistik bir şehir safranbolu ilçesi yaz kış sürekli turist alıyor, tarihi ve doğal güzellikleri bol bir yer ilk seneniz bunları gezmekle geçebilir:) turistlerle de yabancı dil pratiği yapabilirisniz.
Diğer illerde olmayan yarı özel Toki yurdu çıkarsa hayatınız çok daha kolaylaşır ev ve özel yurtlara göre çok daha ekonomik ve konforlu bunu bu şehrin artısı sayabiliriz.

2,593 görüntülenme

kampüs içi ve çevresi sürekli yenilenmekte ve genişlemekte. örnek olarak ben geldiğimden beri (3. senem) 3 bina 1 stadyum ve spor sahaları, tenis kortları yapıldı..

1,082 görüntülenme