Samsun

14 soruya 32 cevap verildi.

Cevaplar 32

Yükleniyor...
2,741 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben buraya 1 sene önce İzmir’den geldim. Burası benim için küçük bir İzmir gibi ve Samsun’un tadını sonuna kadar çıkardığımı düşünüyorum. Karadeniz çok güzel bir bölge ama burada uzun yıllar yaşamayacağımı düşünüyorum. Burada çalışırken tadını çıkarmak çok güzel ve elinizin altında yapabileceğiniz çok fazla şey var. Ulaşım çok kolay ve müthiş bir doğal güzellik var. Parti modunda olan bir insansanız size hitap etmeyebilir ama biraz daha gezip dolaşıp doğal güzelliklerin tadını çıkarmak istiyorsanız mükemmel bir yer. Dolayısıyla burada hiç zorlanmadan 2-3 sene yaşayabilirsiniz, ben gayet memnunum.

2,652 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Samsun’a gelmeden önce Ankara’da ODTÜ’den mezun oldum. Sonrasında İstanbul’a gittim ve 8 yıllık bir iş hayatım oldu. Ardından BAT ile beraber Samsun’a geldim ve yaklaşık 1 buçuk yıldır Samsun’da yaşıyorum. Buradaki evim denize 15-20 metre uzaklıkta. Bisiklet sürmeyi, balık tutmayı seviyorum. Bazen buradaki arkadaşlarla beach voleybol oynuyoruz, dart turnuvaları gerçekleştiriyoruz. Ben misafir sevdiğim için gelen gidenim de çok oluyor, bu yüzden pek yalnız kalmıyorum. İstanbul ve Ankara’daki yaşamıma göre daha fazla bir aktif hayatım var. Samsun’a gelmeden önce Samsun’la ilgili aklımda bir şey yoktu ama bu şehir beni gerçekten çok şaşırttı. Burada yapabilecekleriniz kesinlikle hayal gücünüzle sınırlı.

2,103 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Benim için Samsun biraz zor oldu çünkü İzmir’de kurulan bir fabrikayı kapatıp Samsun’a taşınmak kolay bir karar değildi. Gelmeden önce Karadeniz Bölgesi’ni çok araştırdım ama Samsun beni çok şaşırttı. Buraya ailemle beraber geldim ve ilk 3-4 ay alışma dönemi oldu. Bence Samsun kozmopolit bir deniz kenti çünkü burada ulaşmak istediğiniz her şeye ulaşabiliyorsunuz. Ben İzmir’den geldim ve deniz insanıyım. Dolayısıyla hiçbir zorluk çekmedim. Alışveriş veya çevrede gezilebilecek mekanlar bakımından Samsun bence Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi.

1,813 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çalışmaya gelen birçok insan Samsun dışından geliyor. Biz burada bir aile gibiyiz çünkü 5 gün boyunca çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bazen uzun saatler kalmamıza rağmen Cumartesi ve Pazar günleri planlar yaparak birbirimizi görmeye çalışıyoruz. Bu da bizi aile gibi hissettiriyor. Birbirimize destek oluyoruz, sosyal aktiviteleri birlikte yapıyoruz ve açık iletişimin olduğu bir organizasyonuz. Herkes birbirine karşı gayet dürüst ve doğru insanlarla çalışıyoruz. Bu yüzden burada çalışmak çok keyifli.

1,507 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BAT Journey’e internetteki kariyer sayfalarını gezerken denk geldim. Başvurduktan sonra bir günlüğüne Samsun’u ve Samsun fabrikayı ziyaret etmek üzere davet edildik ve güne kahvaltıyla başladık. Kahvaltıda bize Liderlik Ekibi de eşlik etti ve gün boyunca bizimle vakit geçirdiler. Bu etkinliğin belki de en önemli yanı etkinlik süresince Liderlik Ekibiyle ve diğer katılımcılarla birlikte yaptığımız networking imkanıydı. Günün devamında BAT Samsun fabrikasını daha yakından tanıyabileceğimiz bazı vaka çalışmaları, oyunlar ve etkinlikler düzenlendi. Bu süreçte bize BAT’deki iş imkanlarından bahsedildi ve şirket kültürünü görüp fabrika alanını gezmiş olduk. Günün sonunda da Atakumsahiline gittik ve gün batımında kahve içerek Samsunlu birinin günü nasıl noktaladığını gördük.