Samsun'da çalışmaya nasıl karar verdiniz? Burada çalışmanın artı ve eksileri sizce nelerdir? (2 Cevap)

Ben bu rolümün öncesinde Pazarlama Finans, Kurumsal Finans ve Muhasebe yaptım.  Kariyerimdeki en büyük boşluk da Operasyon Finans tarafındaydı. Kendime katacağım network’ü ve bilgiyi düşündükten sonra bunu kendim için yapmam gerektiğini düşündüm. Tabii ki bir şehir veya rol değiştirmek her zaman riskli oluyor fakat riskin beraberinde imkanlar da yanında geliyor. Ben Samsun ailesine katılalı 1 buçuk sene oldu ve kendi kariyerim için en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Şu anda odadan çıktığımda İstanbul’a gideceğimi söyleseler oturup hüngür hüngür ağlardım çünkü buraya çok bağlandım. Tabii ki her şeyin bir eksisi var, eksileri görmek isteyen her yerde görür ama ben kendi adıma biraz daha artılara odaklanmayı seviyorum.
678

Samsun şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (4 Cevap)

birincisi Atatürk'ün kurtuluşu başlattığı bi şehir ayrıca her yöreden insan bulmak da kolay güzel ve gelişen bi yer
226

Samsun'da çalışmaya nasıl karar verdiniz? Burada çalışmanın artı ve eksileri sizce nelerdir? (2 Cevap)

Üniversiteyi Ankara’da ODTÜ’de okudum. Bu şehri hiç görmediğim için hiç tanımayan birisi olarak çok hızlı karar aldım. İşe giriş süreçlerimde BAT’nin istediğim çalışma ortamını bana sağlayacağına inandım ve bugüne kadar bu kararımdan hiç pişman olmadım. Aslında Samsun çok güzel bir şehir. İçerisinde birçok kültür ve spor olanakları, eğlence ve alışveriş fırsatları barındırıyor. - İzmir’de doğup büyüdüğüm için buraya gelmeden önce ailemden ve arkadaşlarımdan uzak olma endişesi vardı fakat şehirde havaalanı olması sayesinde birçok şehre uçuş olduğu için böyle bir problem yaşamadım. Samsun; İzmir, Ankara, İstanbul gibi şehirlerle kıyaslandığı zaman sizi yormuyor. Birçok şeye çok kolay ve makul fiyatlarla ulaşabiliyorsunuz.
747

BAT Samsun Fabrikasındaki çalışma ortamını anlatır mısınız? (3 Cevap)

Çalışmaya gelen birçok insan Samsun dışından geliyor. Biz burada bir aile gibiyiz çünkü 5 gün boyunca çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bazen uzun saatler kalmamıza rağmen Cumartesi ve Pazar günleri planlar yaparak birbirimizi görmeye çalışıyoruz. Bu da bizi aile gibi hissettiriyor. Birbirimize destek oluyoruz, sosyal aktiviteleri birlikte yapıyoruz ve açık iletişimin olduğu bir organizasyonuz. Herkes birbirine karşı gayet dürüst ve doğru insanlarla çalışıyoruz. Bu yüzden burada çalışmak çok keyifli.
815

Samsun şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (5 Cevap)

ben daha bi eksisini göremedim bi eksisi varsa oda samsun karadenizin istanbulu gibidir o yüzden herkesin ayrı bi düşüncesi vardır anlayana
315

CEVAPLARI FİLTRELE

Soru Etiketi
Üniversite
Bölüm

Filtreyi Temizle

İş İlanları (5)