Cevaplar 13

Filtrele:Sırala:

ODTÜ Verimlilik Topluluğu size neler kattı? (1 Cevap)

Hazırlığa geldiğimde girdiğim topluluklardan birisiydi ve hazırlıkta çeşitli projelerde görev aldım. YMG projesinde, bir projenin nasıl kurulduğunu ve işlerin nasıl işlediğini gördüm. Profesyonel şirketlerle iletişim kurarak profesyonel hayata yaklaştım. Takım çalışması sayesinde birçok arkadaş ve daha profesyonel bir bakış açısı kazandım. 2. yılda Verimlilik Topluluğu’nda Komite Liderliği görevini üstlendim. O sene Tanıtım ve İletişim Komitesi kurulmuştu ve projeler arasındaki iletişimi sağlayıp kulübün tanıtımını arttırmak üzerine çalışıyorduk.

Verimlilik Topluluğu'na nasıl üye olabilir, nasıl katılabilirsiniz? (1 Cevap)

Senenin başında yapılan tanışma toplantısı ile her projeyi tanıyıp sonrasında en başından herhangi bir projeye katılmak mümkün.Tabi ki topluluğun bir parçası olamk için tanışma toplantısı şart değil. Toplantılar devam ediyor ise toplantılara katılarak , etkinlik mevcut ise ona katılarak da gayet VT ' ye üye olunabilir.

Verimlilik Topluluğu'na nasıl ve nereden ulaşabiliriz? (1 Cevap)

Sosyal medyadaki herhangi bir vt hesabından, Verimlilik topluluğunda olduğunu bildiğiniz herhangi bir arkadaşınız aracılığıyla ve ya Endüstri mühendisliği binasının zemin katında bulunan topluluk odamıza uğrayarak istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilir isteyen biri :)

Verimlilik Topluluğu bir sene boyunca neler yapar? (1 Cevap)

Birçok projesi vardır ve bu projeler kapsamında gerçekleşen onlarca etkinlik düzenler. Bunlar bazen kişisel gelişimi desteklemek amacıyla yapılır, bazen kariyerlerimize yön vermek amacıyla yapılır. Bazen ise kadınların iş hayatındaki yerini belli etmek hedef olurken bazen sosyal sorumluluk amacıyla yola çıkılmıştır. Vaka analizi yarışmalarından , yurtdışına gezme olanağı sağlayan etkinliklere kadar sınırsız gelişim şansı sunan etkinliklerde imzası vardır.