Cevaplar 11

Yükleniyor...
10,858 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ekonometri Bölümü; İşletme, İktisat ve İstatistik ağırlıklı bir eğitim veriyor. Fabrikalardaki üretim bantlarının kalite süreçlerinden bankacılığa, işletmelerde müdürlük yapan kişilerden satış alanında çalışan kişilere veya istatistikte ve devlet kurumlarında çalışan kişilere kadar çalışan birçok arkadaşım var. Bölümümüz, kişi kendini hangi alanda ifade etmek isterse o alana katkı sağlayan birçok bilgi ve deneyimi içeriyor. Hem rakamlarla aranızın çok iyi olmasını sağlayan bir eğitim alıyorsunuz hem de işletmeciliği görüyorsunuz. Ekonomi ve para hakkında aldığınız eğitimlerle gündemi rahatlıkla takip ederek işinize katkı sağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla Ekonometri; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi içerisinde en değerli bölümlerden bir tanesidir.

3,454 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ekonometri; matematik, iktisat, istatistik ve ekonominin birleşiminden oluşuyor. Bizim kendi KPI’larımızın takibinde, verilerin analiz edilmesinde ve tablonun yorumlanmasında bölümümün çok büyük bir katkısını gördüm. Oluşan veriyi hızlı analiz etmek ve hedef belirleyip bu verileri değerlendirmek çok önemli. Yaptığımız iş geliştirme projelerinde de istatiksel olarak birçok ölçümleme yapıyoruz. Bu ölçümlemenin alt tabanını oluşturmak, doğru objektifleri belirlemek ve yorumlamak üniversitede aldığım eğitimlerle çok eşdeğer gidiyor. Dolayısıyla Ekonometri’nin katkılarını iş alanında ve normal hayatta görebiliyorum.

294 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Güler yüzlü ve enerjik olmak birçok işveren için aranan özelliklerdir ve satışı kapatmak için bu özellikler çok etkilidir. Biraz besleyici bir hırsınız varsa ve görüşmeleri sonlandırma konusundaki heyecanınızı karşı tarafa hissettirebiliyorsanız satışın sizde kalmama ihtimali yok.

290 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış Temsilcileri yıllık satış hedefleri doğrultusunda senelerini planlıyorlar. Doğuş Oto’da başarılı bir Satış Temsilcisi olarak kariyerinize devam edebildiğiniz gibi, performansınız ve yetkinlikleriniz el verdiği doğrultuda Satış Yetkilisi olarak da bir ekip yönetiminde görevlendirilebilirsiniz. Farklı markalarla rotasyonlarınız olduğu için farklı marka deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Biz şirketimize yeni mezun kişileri alıp yetiştirme konusunda istekli bir şirketiz. Tecrübeli personel alımından çok, yeni kişileri alarak onları şirket kültürümüzle yetiştirmek bizi daha çok heyecanlandırıyor.

372 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Doğuş Oto Binek Satış Temsilcileri ve ekip olarak; telefonla arayan veya buraya gelen müşterilerimizin istedikleri otomobille onları buluşturmak için ihtiyaç analizlerini yaptığımız, isteklerini belirlediğimiz bir süreç geçiriyoruz. Yeni bir otomobil alma heyecanını müşterilerimizle paylaşmamız ve onları istedikleri otomobille buluşturmamız her gün bizi daha çok heyecanlandırıyor. Bizler Doğuş Oto çatısı altında her müşterinin biricik ve onların memnuniyetinin en önemli unsur olduğunu unutmadan günümüze devam ediyoruz.