Neden Selçuk Üniversitesi?

60,803 görüntülenme 1 takipçi

Cevaplar 33

Yükleniyor...

ODTü-Bilkent-Koü gibi dünya üniversiteleri arasına girebilmiş bir üniye giremediğimi varsayarsak Türiyede ilk 10 üniversite içerine giren bir okulda okumayı tercih ettim. Bu yüzden SÜ :)

1,381 görüntülenme

konya da oldugu için

1,012 görüntülenme

Türkiye'de sayılı üniversitelerin bütün fakülteleri kampüste bu 100 bin kişiye yakın tek kampüsteyiz baya avantaj sağlıyor bir diğer neden ise 43 yıllık bir geçmişe sahip olması.

742 görüntülenme

Geniş olanakları, geniş donanımlı kampüsü, sosyal yaşantısı ile öğrenci dostudur. Köklü bir üniversitedir dolayısıyla buda kaliteyi beraberinde getireceğini düşünüyorum. Konyanın sakin hayatı ve üniversite yerleşke mahallesi ise tam bir öğrenci adresidir sosyal bir yaşantı vardır. 10 senedir Konyada yaşamama rağmen buradan sıkılıp uzaklara gitmemişsem bir bildiğim var :)

997 görüntülenme

şartlarım uygun olduğu için ve köklü bir okul olması sebebi ile

899 görüntülenme

Tercih listemde o geldiği için asıl neden o ama okumaya başladığımda gerek üniversite kampüsünün büyüklüğü gerek içinde bir avm barındırması gerek sosyal tesisi gibi birçok neden sıralamak mümkün.

2,104 görüntülenme

Kendi ilim kendi memleketim :D

820 görüntülenme

Kampüsü iyi .turkiyenin en büyük 3.kampusu öğrenci sayısı 85.000 aşkın.ankara antalya eskişehir gibi şehirlere ulaşım kolaylığı .bosna hersek mahallesinin kullanışlı olması İstanbul ankara İzmir gibi şehirlerden gelecekler yazmasına fakat diğer illerden gelecek arkadaşlar gönül rahatlığı ile yazabilir

1,161 görüntülenme

Büyük kampüsü,ülke sıralamasında ilk 15'de ve DTCF köklü,başarılı

1,057 görüntülenme

Selçuk'u nasıl yazdım neden yazdım bunu ben de bilmiyorum. Ama bir kere yazmış ve gelmiş bulundum.

993 görüntülenme
Sonraki Sayfa »