Cevaplar 3

Yükleniyor...

Psikolojik danışmanların çalışma alanları günümüzde oldukça geniş. Kısaca bu link size istediğiniz tüm bilgileri verecektir. http://www.dergipdr.com/pdr/turkiyede-psikolojik-danismanlarin-calisma-alanlari.pdr

70,089 görüntülenme

Eğer küçük, baş ağrıtmayan bir şehir istiyorsanız Muğla tam da böyle bir şehir. Ulaşımı hem kendi içinde hem de ilçeler arasında kolay. Ayrıca adeta cennetten parçalar kusursuzluğundaki ilçeleri oldukça albenili. Ben rahatıma düşkünüm, param var ve de gezip tozayım diyorsanız Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi yerler tam da size göre. Yalnız para kısmının altını çizelim orası önemli.

428 görüntülenme

Lisedeyken rehber öğretmenlerimden memnun değildim. Bundan dolayı da bu bölüme olan ilgim oldukça azdı; fakat zamanla bölümü araştırdım ve şimdi iyi ki pes etmeyip bu bölüme gelmişim diyorum. Bu bölümde sadece karşınızdaki insanları anlamak, onların dertlerine derman olmak gibi bir vasfınız yok. Kendinizden bir parça da bulabiliyorsunuz. En sevdiğim yanlarından biri de bu işte! Kendinizi ve insan doğasını daha yakından incelemek istiyorsanız hiç düşünmeyin pdr tam da bunu anlatıyor.

7,585 görüntülenme