Cevaplar 32

Yükleniyor...

Eğer İzmir, Antalya vb. şehirlerden geliyorsanız kışa ve sise hazırlıklı olun. Geçme notu 65 olsa da üzülmeyin. " Çalışınca Oluyor " :)

8,792 görüntülenme

Öncelikle ilk hafta üniversitenin her tarafını gezip öğrenin özellikle kazandığınız bölümü. Şehri tanımaya çalışın ulaşım yollarını vs. öğrenin.Çünkü ana kampüs umuttepe denilen bir mevkii de bulunmaktadır. Eğer İzmit merkezde kalacak olursanız halk otobüslerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

2,910 görüntülenme

Eglenmelerine baksinlar cok fazla cevresindeki.olaylara takilmasinlar

803 görüntülenme

Köpeklerden korkmalarına gerek yok. Bunu köpeklerden korkan biri olarak söylüyorum. Umuttepedekiler saldırmıyorlar. Bazen kendi aralarında kayga ederler o biraz korkutucu olabiliyor. Bunun dışında otobüste ayakta ve sıkışık gitmeye kendilerini hazırlasınlar. Bir de özellikle özel yurtta kalacak olanlar varsa iş bankası hesabını gelmeden mutlaka açtırsınlar. Yemekhane kullanımında çok gerekli olacak.

1,220 görüntülenme

Kalkınmakta ve gelişmekte olan ülkemize, dünyadaki konumunu ileriye taşımakta önemli etkiye sahip üniversiteyiz. Organize Sanayi bölgesi ile entegre olmuş geniş iş imkanına sahip. Bilgi ve birikimiyle paylaşımcı saygıdeğer hocalar, samimiyet ve ahlak sınırları içinde oluşan güzel arkadaşlıklar. Hayvanseverlik duygusunu empoze eden kampüsteki yoğun köpek popülasyonu. Fakat severek gelmeyenin konumu dolayısıyla hayıflanacağı bir okul. Fakat alıştıktan sonra kopmanın güç olduğu okuldur.

695 görüntülenme

Gülümseyin, KOÜ'desiniz :P

1,195 görüntülenme

Umuttepede olmak hem çok iyi hem çok kotu. Ama okulumuz çok sosyal bir okul.. Gelin ve tadını çıkartın :)

2,152 görüntülenme

Öncelikle topukluları hiç getirmeyin giyemezsiniz. kocaeli insanı tutucudur şorttur falan bunları kampüsdışında kalıyosanız yada merkeze inicekseniz sıkıntı getirmeyin. annenizin o giy dediği içlikleri getirin soğuktan okula gidemediğim günleri bilirim. hazırlık ve besyolar hazır olun servis ve kış maratonu sizi dört gözle bekliyor. bide devamsızlık özellikle hazırlık devamsızlığı kapı gibidir haberiniz ola

1,769 görüntülenme

herşeyden önemlisi çevre iyi bir arkadaş çevresi yapılması gerekiyor

1,468 görüntülenme

Çok calismali

1,302 görüntülenme
Sonraki Sayfa »