İstanbul Şehir Üniversitesi

17 soruya 22 cevap verildi.

Cevaplar 22

Yükleniyor...

Yeni bir üniversite olmasına rağmen, Ahmet Davutoğlu'nun kurucusu olduğu üniversitenin kurucu vakfı olan BİSAV (Bilim ve Sanat Vakfı)'nın yaklaşık 30 yıldır eğitim hizmetleri yürütmüş olması tecrübesizliği ortadan kaldıran bir faktör. Sürekli kendini geliştiren güçlü akademik kadrosu ve sürekli yenilenmeyi, gelişmeyi, büyümeyi hedefleyen bir üniversite anlayışı ile İstanbul Şehir Üniversitesi tercih edilebilir bir üniversite. Ayrıca, çok geniş burs imkanları ile adeta öğrenciye hiçbir maddi sıkıntı yaşatmadan öğrencinin okula devam etmesini sağlıyor.

4,405 görüntülenme

İyi bir ingilizce istiyorsanız...
Hepsi yurtdışında master yapmış kaliteli ve ilgili öğretim görevlilerinden ders almak istiyorsanız...
Çok geniş burs imkanlarından yararlanmak istiyorsanız...
Buyrun gelin :-)

3,412 görüntülenme

İstanbul Şehir Üniversitesi, maddi-manevi desteklerini öğrencilerinden esirgemeyen bir üniversite. Yeniliklere, farklılıklara açık bir üniversite. Ayrıca ders seçimlerinin dönemlik olması ve ders planını ayarlama işinin tamamen öğrenciye bırakılmış olması en güzel yanı. Tabii ki her öğrencinin hoşuna gidecek burs imkanlarının olması. (her tam bursluya 9ay yurt imkanı, her ay 600tl sadece okul içerisinde kullanılan yemek bursu, her dönem 500tl olmak üzere senelik toplam 1000tl kitap bursu, dizüstü bilgisayar. Bunların dışında ilk 100'e 1250tl, ilk 1000'e 750, ilk 5000'e 450tl nakit burs)

3,154 görüntülenme

Henüz kampüs'e geçmiş değiliz. Gerçi şu andaki altunizadedeki 3bina 3yurt yeterli durumda ancak Dragos kampüsü uzun süren hukuki süreçler yüzünden iki üç senelik aksamaya uğradığı için çileli kampüs bekleyişi devam ediyor. Sanırım en fazla 2 sene içerisinde kampüse geçilir.

2,642 görüntülenme

Rahatlıkla diyebilirim.
edit: şu an pek diyemeyebilirim. ayrıntıları daha sonra yazarım.

2,402 görüntülenme