Cevaplar 15

Yükleniyor...

Bi iktisat öğrencisi olarak muhtemelen en çok duyduğum soru bu zaten az sayıda kulübe sahip olan okulumuzda samimi bir şekilde tüm işleri halleden, toplantıda ciddi, bittiği anda herkesin üst dönem alt dönem demeden samimi olduğu bir kulüp. Ayrıca yıl içinde yaptığı etkinlikleri ve bu sayede öğrendiğimiz birçok şey. Kazandığım birsürü dostluk. Bence bunların hepsi iktisat okuyacakken mühendislik kulübünde olmamı açıklıyor

232 görüntülenme

Yeni yapılanması rağmen Galatasaray Üniversitesi'nin en büyük iki kulubünden biri. Kendimi bişeyler ürettiğim hissine kaptıran, bana kattıklarının yanı sıra benim de bişeyler katabildiğim bir kulüp.

210 görüntülenme

MK kesinlikle bir kulüpten daha fazlası, kulüpteki insanlar ailenizden biri gibi.

209 görüntülenme

Galatasaray Üniversitesi Mühendislik Kulübü her yıl büyüyen ve gelişen bir kulüp. Başta çok çekirdek bir kadroyla oluşturulan bu kulüp her yıl kazandığı üyelerle şimdi büyük bir aile. Evet, aile. Klişe gelebilir sizlere ama biz büyük bir aileyiz. Bizi biz yapan da bizi diğer kulüplerden ayıran da bu samimi sıcak aile ortamı.
Biz her sene yeni bir şeyler öğreniyor yeni tecrübeler kazanıyoruz. Her birimiz birbirimizi geleceğe hazırlarken eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Kulüp olarak kendimizi şımartıp kahvaltılar, partiler, kutlama yemekleri ve geziler düzenliyoruz. Peki bunun yanında kariyerimiz için kendimizi geleceğe hazırlarken neler mi yapıyoruz? Biz bu sıcak samimi ortamda çok güzel işler başarıyoruz. İşimiz iş diyerek koyuluyoruz yola. Vaka analizleri, teknik geziler yapıyor şirketlerle birebir iletişim kurma fırsatları yaratıyoruz. Böylece staj imkanları yakalarken sadece isim olarak bildiğimiz birçok şirketin aslında ne iş yaptıklarını öğrenirken hiç tanımadığımız ama hayatımızın bir yerlerinde hep olan şirketlerle tanışıyoruz.
Biz her etkinliğimizi severek kendimizden de bir şeyler katarak büyük bir istekle yapıyoruz ve yaptığımız her işten zevk alıyoruz. Böylece başarıya ulaşmak kolay oluyor.
Siz de bizim ailemize katılıp kariyer yolculuğunuzda eşsiz tecrübeler edinirken bizlere de kendinizden bir şeyler katabilirsiniz çünkü her hayat değerlidir ve her insan bir diğerine bir şeyler katar..

186 görüntülenme

    GİG’18 startup panelleri, girişim atölyeleri, başarısızlık hikayeleri, yatırımcı oturumları ve vaka çalışmalarıyla seni bekliyor!

155 görüntülenme
1