Cevaplar 29

Filtrele:Sırala:

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (5 Cevap)

Büyük ve modern kampüsü
Başarılı akademisyenleri
Akademisyenlerle rahatça iletişim kurma imkanı
Lab imkanları
Güncel cihazların bulunması
Uluslararası tanınırlığı
Bütün bölümlerde dünyaca tanınan akredite programlarına tam olarak üye olması ve dolayısıyla diplomanın ve verilen eğitimin her yerde kabul edilir düzeyde olması.

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (4 Cevap)

Ozel yurt dusunuyorsaniz kesinlikle yeni acilan ramen yurdu derim. Odalarinda mutfak var hicbi yurtta olmayan. Balkonlu yada standart odalari var deniz manzarali odalara fiyat farki almiyorlar. Tum sene bize ablalik abilik yaptilar calisma odalari var kutuphaneye gidemedigimizde bu odalarda sabahladik. Herseyden once guleryuz ogrenciye karsi ilgi alakalari icin bile secmeye deger! Ogrenciler rahatlasin moral bulsun diye sinav oncesi parti duzenliyolar yemeli icmeli sinirsiz yedik ictik patlayana kdr :D dj getirdiler butun kurtlarimizi doktuk... kampuste rameni tek gecerim!

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl? (4 Cevap)

Eylül 2016'da açılacak olan en yeni ve lüks öğrenci yurdu Prime Living'den bahsetmek istiyorum.
DAÜ Yurtlar Bölgesi'nde yer alan proje yaklaşık 1000 yatak kapasiteli. Fiyatları diğer özel yurtlarla rekabetçi olmasına rağmen kullanılan malzemelerden sunulan hizmetlere 5 yıldızlı otel standartlarında fark yaratan bir proje.
primelivingdorms.com adresinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (5 Cevap)

Kıbrıs'ta yer alması nedeniyle sıkıntı yaşatıyor diyemem ancak insanların saçma sapan, herhangi bir kanıta dayanmayan ön yargısı bazen bunaltabiliyor. Ama, onların zannettiği gibi bir okul olmadığını bilmeniz sizi rahatlatıyor.