Cevaplar 7

Yükleniyor...

Konum itibariyle ege bölgesinin izmirden sonra en güzel yeri bence.
Kampüs hayatı zaten ayrı bir güzellik. İlçelerinden hiç bahsetmiyorum zaten canınız sıkıldığında bodruma veya marmarise gitmek sizin elinizde ki en büyük derdiniz haftasonunu marmariste mi fethiyede mi yoksa bodrumda mı geçirmek olucaktır... :)

1,757 görüntülenme

İdeallerim beni bu bölüme yönlendirdi, zor bir bölümde değil ama arada sayısal derslerde denk gelebiliyor mesela iktisat öğrencileri 10 bilinmeyenli denklem çözerken biz alıyoruz siyasi tarih kitabımızı hikaye okur gibi rahat rahat sınava hazırlanıyoruz.
Sözel ağırlıklı bir bölüm ezberi kuvvetli olmayan siyasi-politik-tarihi konulara ilgisi olmayan arkadaşların tercih etmesini önermediğim bir bölüm.

6,285 görüntülenme

Arkadaş ortamı en baştadır kesinlikle. zaten öğrencilerin çoğu yine ege bölgesinden benim gibi marmaradan gelirseniz farklı bir tecrübe elde edersiniz. İlçelerinide unutmayalım ama eğer benim gibi birazda gece hayatına düşkünlük varsa tam yerine geldiniz demektir.

1,425 görüntülenme

Üniversitenin yokta Muğlanın var ev sahipleri acayip paragöz ve evler çok küçük salon diye birşey yok zaten mutfakla salonu birleştirip salon diye yutturuyorlar. Taksiciler zaten uçmuş istanbulda 20 lira vereceğiniz yere muğlada 50-60 liradan aşağı veremezsiniz. Esnafı keza aynı şekil normal de 3 liraysa öğrenciye 5 lira tabi tüm halkı böyle değil ama çoğu böyle... ;)

936 görüntülenme

Muğlayı (Özellikle Marmaris'i) Ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'ni seviyorum!

1,158 görüntülenme