Sakarya Üniversitesi'nin yurt imkanları nasıl?

45,823 görüntülenme 1 takipçi

Cevaplar 16

Yükleniyor...

Sakarya'nın Serdivan ilçesi tamamen yurt , apart ve evlerle dolu bir ilçedir.Burada her bütçeye göre konaklama imkanları bulunmaktadır.Benim önerim; kampüse yakın noktalarda konaklama yapmaktadır ve ayrıca bence UNIGARDEN sitesi tam bir Sakarya Üniversitesi öğrencisinin kalabileceği en güzel yerdir.
UNIGARDEN sitesi ile alakalı bana ulaşabilirsiniz. İletişim: 0531 774 53 10

6,184 görüntülenme

Bir çok özel yurtlar bulunmasının yanında KYK devlet yurtları da bulunmakta. KYK kontenjanları bayağı fazlayken, özel yurtlar sizlerin bütçesine göre sıralanmakta. Ortalama aylık özel yurt ücreti üç öğün yemek dahil 700-1000 TL arasındayken, KYK yurtları iki öğün yemek dahil aylık 120-150 TL fiyatlarında.

6,959 görüntülenme

Üniversiteye yakın çok sayıda yurt ve apart evler bulunmakta. Bu yüzden Sakarya Üniversitesine gelecek arkadaşların yurt veya ev kiralamaktan yana sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

2,372 görüntülenme

Üniversitenin içinde KYK yurdu bulunmakta fakat, hemen yanı başında mavi durak isimli bir yer var ve burası 15.000 civarı öğrenciye ev sahipliği yapmakta

4,755 görüntülenme

Özel yurt bakımından yeterli düzeyde. Devlet yurtları (KYK) yetersiz olduğunu düşünüyorum. Genel olarak yurt imkanları iyi denebilir.

4,281 görüntülenme

Gittikçe artıyor.

3,898 görüntülenme

Her açından güzel.

1,947 görüntülenme

Yurt çok var evsiz kalmazsın

1,679 görüntülenme

www.adatoriaogrenciyurdu.com

Adatoria Yükseköğrenim Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu ve Sakarya Akademik Konaklama Hizmetleri, 2012 Öğrenim - Öğretim döneminde Sakarya Üniversitesi Esentepe Serdivan Merkez Kampüsüne 4 dk. yürüme mesafesinde Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrenciler için, özel kız öğrenci yurtları ve akademik konaklama kompleksleri olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Sakarya Üniversitesi, Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Bölgesinde Yurt Apart ve Villa Apart Tipi Konaklama Konseptlerimizin ilki olan ve projelendirilirken öğrencilere yönelik kız öğrenci yurdu ve akademik konaklama kompleksi olarak tasarlanan ve öğrencilerin eğitimden barınmaya, sosyal yaşamlarından psikolojik danışmanlıklarına kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamayı amaçlayan ve bu yönde hizmet veren Özel Adatoria Yükseköğrenim Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu ve Sakarya Akademik Konaklama Hizmetleri, 14 farklı suit oda, fiyat ve tasarıma sahip yurt konaklama konseptiyle sağladığı mükemmel ve kesintisiz hizmet anlayışıyla kısa sürede Sakarya'nın ve Sakarya Üniversitesi’nin en iyi, en kaliteli ve en güvenilir ve fiyat bakımından en ekonomik, kız öğrencilere yönelik yurt ve akademik konaklama konsepti olmayı başarmıştır.

Herşey dahil hizmet ve fiyat sistemle hizmet veren ve Serdivan Sakarya'da Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüs Bölgesinde, Kampüse yakın özel kız öğrenci yurdu ve öğrencilere yönelik akademik konaklama konsepti denince tek akla gelen Adatoria Yükseköğrenim Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu ve Sakarya Akademik Konaklama Hizmetleri, güvenlik, konfor, ekonomik fiyat, fiyat çeşitliliği, ücret, ulaşım kolaylığı ve kampüse yakınlığı bakımından Sakarya'daki tek özel kız öğrenci yurdu ve akademik öğrenci konaklama adresidir ve öyle olmaya da devam edecektir.

www.adatoriaogrenciyurdu.com
www.buradakonakla.com
www.adatoriaapart.com
www.adatoriavillas.com
www.adatoria.com
www.yurtsakarya.com
www.kampusyurt.com

2,104 görüntülenme

İstanbul´da yaşayan öğrencilerimiz ailenizin yanından ayrılmak zorunda kalmadan, yurt ve barınma problemi olmadan okula geç kaldım endişesi yaşamadan, Sakarya Üniversitesinde okuyabilirler.

Öz Egemen Turizm servis ağı sayesinde İstanbul içinde bir okulda okuyor gibi sabah bulunduğunuz semtten servisimize binip derslere geç kalmadan zamanında Sakarya Üniversitesine götürüyoruz. Derslerin bitiminden sonra okuldan alınıp evinize en yakın durakta bırakıyoruz.Mesafe sizin için dert olamasın, servisimiz sayesinde Sakarya Üniversitesini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Okula giderken İstanbul´dan (Anadolu ve Avrupa Yakasından) en az 2 farklı saatte servis imkanı
Okuldan İstanbul´a 3 farklı saatte servis imkanı
Okuldan öğrencilerimizin servis ile ilgili sorununda yardımcı olacak servis müdürü
Çalışan sürücülerin hepsinde kara yollarının öngördüğü psikolojik test sonucunda alınmış Psikoteknik Sertifikaları mevcuttur.
Sakarya Üniversitesine her gün öğrencilerimiz sabah evden alınacak akşamları daha kısa sürede evlerine ulaşmaları için evlerine en yakın durakta bırakılacaktır.
İkinci öğretim öğrencileri ise ana güzergahlardan alınacak akşamları ise evlerine bırakılacaktır.
İstanbul için tüm bölgelere servislerimiz mevcuttur.
İndirim ve Fırsatları Kaçırmayın !!!
Avrupa yakasına erken kayıtta % 20 indirim.,
Anadolu yakasına % 20 indirim.
Firmamızı tanımanız için 15 gün deneme süresi mevcuttur.
0539 961 42 69
www.sakaryauniversitesiservis.com

1,742 görüntülenme
Sonraki Sayfa »