IMIS'20 Future (International Management and Industrial Engineering Summit)

IES bünyesine kattığı her öğrencinin dünyanın dört bir yanındaki pazarlarda kazanan taraf olmalarını sağlamaya çalışır.

Cevaplar 4

IES bünyesine kattığı her öğrencinin dünyanın dört bir yanındaki pazarlarda kazanan taraf olmalarını sağlamaya çalışır. Üretiminden pazarlamasına kadar iş sektörüne odaklı etkinlikler düzenleyerek her bölümden öğrencinin kendilerini her alanda geliştirmelerini bunlar doğrultusunda bakış açılarını genişletmelerini, dolayısıyla birçok alanda ilerlemiş birer dünya insanı olmalarını amaçlar.

IES’in 2010’dan beri her yıl düzenlediği IMIS (International Management and Industrial Engineering Summit), Sabancı Üniversitesi’ndeki en geniş kapsamlı kariyer etkinliklerinden biri olup etkinlik süresince çeşitli şehirlerden gelen katılımcılar için, yöneticiler tarafından hazırlanan seminerler ve sosyal etkinliklere katılma imkanı yaratır.

271 görüntülenme

Kulübümüz, İstanbul içindeki ve dışındaki bağlantı sağladığı tüm kulüplerle yardımlaşmaya çalışmaktadır.

Kulübümüz her bölümden öğrenciye açıktır. Sadece endüstri mühendisliğe okuyanlara değil, kendine bir şey katmak, öğrenmek isteyen herkese hitap eder.

Etkinliğimiz yaklaşık 700 kişilik bir salonda gerçekleştiriliyor, geçen sene ise 500 kişiden fazla bir katılım aldık. Bu sene de amacımız bu sayının üstüne çıkmak. Biletlere ulaşmak için http://bit.ly/imis19inspire  adresine tıklayabilirsiniz!