Cevaplar 24

Yükleniyor...

İİBF'nin en kapsamlı iş bulma oranı en yüksek bölümüdür kendileri. Her alanda kolaylıkla iş bulunabilir. Para insanın gözünde sadece bir kağıt parçası olmaya başlıyor bir yerden sonra...

130,239 görüntülenme

Bölümü bırakmasam belki daha detaylı bilgiye sahip olurdum :).

29,191 görüntülenme

Mezunlar, devlet sektöründe özellikle Maliye ve Gümrük Bakanlığında çalışma imkânına sahiptirler. Maliye meslek yüksekokulu mezunları, özel sektöre ait kuruluşların mali birimlerinde çalışabilecekleri gibi serbest de çalışabilirler.

15,933 görüntülenme

bunu daha ayrıntılı bı sekılde netten oğrenebılırsınız tabı :)) ben sıze kısa ozet geccek olursam ııbf alanındakı butun ıslerde ortaksınız kpss belırlıyo herseyı bence :D

18,072 görüntülenme

idari yargı hakimlik,mali müşavir.gelir uzmanı ,vergi uzmanı,bankacılık vb.

35,257 görüntülenme

Maliye bölümü bir İİBF mezunlarına oranla bir adım öndedir iş olanağı olarak.Bir işletme , iktisat mezunlarının yaptığı her işi yapar bir Hakim bile olabilir.. Biraz ekonomi biraz hukuktur Maliye !

53,608 görüntülenme

ibf nin en popüler ve en rahat iş olanağı olan bölümüdür maliye.herşey yapar bu adamlar :D

118,340 görüntülenme

Abi İngilizcen yoksa mezun olduktan sonra çoğu kurumun sınavına giremezsin. Genellikle YDS 50 alt sınır istiyor. En popüler olanlar aşağıdakiler, bunlar YDS istemeyenler.

-Gelir Uzmanlığı
-Vergi Uzman Yardımcılığı
-SMM
-Şayıştay Denetçiliği

9,943 görüntülenme

İktisadi ve İdari Bilimler Fakultesinin( nam-i deger iibf ) en kapsamli bolumudur. Akademisyenlikten mali musavirlige,bankaciliga,muhasebecilige hatta hakimlige kadar gidebilir.

45,140 görüntülenme
Sonraki Sayfa »