Cevaplar 4

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Yönetim Bilimleri Kongresi, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermekte ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektedir.

Bu yıl "Yeni nesil yönetim" mottosu ile yola çıkan 20. Yönetim Bilimleri Kongresi'nde sektörün önde gelen isimleri, değişen pazarlama trendlerini, kariyer rekabetleri ve lider olma yolundaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

3 gün sürecek olan etkinlik 6 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Fuckup Night, Eğitimler, Kariyer Alanı ve son günün akşamı Fatma Turgut ile gerçekleşecek olan Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’19 sizleri bekliyor! Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir. Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır.

Kongredeki Oturumlarda,

Webrazzi kurucu CEO’su Arda Kutsal,

Melek Yatırımcı Hande Enes,

Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay,

Müzisyen İskender Paydaş,

Ekonomist Atilla Yeşilada,

Komedyen Kaan Sekban,

Sunucu ve Spor Yazarı Murat Murathanoğlu,

Gazeteci Emin Çapa,

Karikatürist Emrah Ablak,

ve alanında yetkin daha birçok konuşmacı yer alacak. 

Yönetim Bilimleri Kongresi, 7-9 Mart 2019 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Yabancı Diller Yüksek Okulu, Mustafa Kemal Amfisi'nde gerçekleşecek.