Cevaplar 8

Yükleniyor...

Makina mühendisinin sahip olduğu yetkilerin yanı sıra üretim sistemlerinin düzenlenmesi,oluşturulması ve yönetimi alanında etkin rol almaktadır. İmar usulleri ve endüstriyel bilgisi ile yöneticilik alanında da etkin şekilde bulunmaktadır.

2,327 görüntülenme

Imalat müdürü arge uzmanı genelede masasa oturup olayları daha çok işlemleri sıraya koyacak kişidir. Aklınıza üretim le ilgili ne geliyorsa onların üretiminden sorumlu olan kişi pastane hariç tabiki de :)

1,705 görüntülenme

piyasa araştırması yaptıgımda işverenler makına mezunu ogrencılerınden genellıkle imalat dalını secenlerı alıyorlarmış. bızım hocalarımız da bunu dikkate alıp bu bolumu açmışlar. mezunların calıştıgı yerlere baktıgımızda makına mezunlarından asagı kalır yanı yok ustelık aldıgı endustrı muh. derslerı sayesınde yonetım kademesıne tırmanabılecek bır muhendislıktır.

1,470 görüntülenme

Eğer kalabalığa uyup robot olmak istemiyorsanız kendinizi geliştirip bir şeyler ortaya koymak istiyorsanız, amaçlarınız arasında yöneticilik, mucitlik, teknik alanda çalışmak gibi fikirleriniz varsa bu bölüm bu imkanları sağlıyor. Tabi ki tercihimi yaparken bu kadar bilinçli değildim ama zamanla bu bölümün bana kazandırdıklarını düşününce iyi ki diyorum ve bu tercihi yapacak arkadaşları bunları düşünmelerini diliyorum.

977 görüntülenme