Digital Champion (Consumer Products)

If you are ready to take charge of your career and join us on our quest for the next billion consumers, join our Consumer Products Division!

Cevaplar 5

L'Oréal
2564 takipçi

You’re the perfect match if you are;

  • A Fresh Graduate
  • Digitally savvy
  • A Beauty lover
  • Passionate
  • Fluent in English
  • Pro-active, entrepreneurial individual with a constant drive for results

5,991 görüntülenme
·
Transkripti Göster

L'Oréal’de işe alım sürecinde yetkinlik bazlı mülakat yapıyoruz. Bu yetkinlik bazlı mülakatlara verilen cevaplar doğrultusunda da doğru adayı doğru pozisyona yerleştirmeyi hedefliyoruz. Çalışanlarda ya da işe alacağımız kişilerde girişimcilik yetkinliğini arıyoruz. L'Oréal de girişimci bir kimyager tarafından kuruldu. Bu yüzden şirketimizde çalışan herkesin şirket içi girişimciliği her rolde göstermesini bekliyoruz. L'Oréal’de herkes işini tutkuyla yapıyor. Siz de organizasyona katıldığınızda çalıştığınız ekipler işini tutkuyla yapan ekipler olacaktır. Dolayısıyla kişilerle olan iletişim ve işinize duyduğunuz istek bizim için çok önemli.

L'Oréal
2564 takipçi
  • Friendly and dynamic work atmosphere in diverse environment of the market beauty leader
  • Plenty of opportunities to grow – cross-divisionally and functionally
  • A chance to discover L'Oréal Mass & Make up brands in consumer products division
  • At the end of the program, you will become an expert on digital media, content management, e-commerce, data analytics/measurement, web-site management, UX&UI and will be ready to move to a marketing, digital or an e-commerce role.
227 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Globalde son kullanıcılara yapılmış en iyi çalışmaları ve onların insight’larını Türkiye’ye uyarlıyoruz. Bunu yaparken Türkiye’de birlikte çalıştığımız stratejik partnerlerimizle konuşuyoruz. Yeni gelen ürünlerin son kullanıcıya nasıl fayda sağlayacağına ve partnerlerimizin nasıl en hızlı ve kolay şekilde ürünlere sahip olabileceklerine bakıyoruz. Bunun dışında L'Oréal Türkiye içinde daha özel projeler yapılıyorsa, Instagram satışı yapılacaksa, resmi web sitesine ya da çalıştığımız partnerin web sitesine chatbot veya web chat projesi hayata geçirilecekse bu projeleri yürütmeye çalışıyoruz ve diğer departmanları bilgilendiriyoruz. Daha çok bu şekilde müşteri tarafında fark yaratacak projelere odaklanıyoruz.

384 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Mükemmel bir şey çünkü biz insanların güzelliğini garanti altına alıyoruz. Yaptığımız her şeyin arkasında çok büyük bir çalışma ve emek var. İnsanların güzelliğini sağlıkla garanti altına almaya çalışıyoruz ve bu noktada insanlara dokunabilmek çok güzel. Güzellik sektörü zaten çekiciyken, FMCG sektörünün verdiği o dinamizm ve her insana dokunabilme gücü, yaptığım işte beni çok tatmin ediyor.