Cevaplar 11

Yükleniyor...
3,408 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilgisayar Programcılığı’ndan mezun olduktan sonra mesleğimi hiç yapmadım ama bu bölüm bana çok fazla şey kattı. Hem Satış hem de Tedarik Zinciri içerisinde Bilgisayar Programcılığı’nda öğrendiğim bilgileri, proses yönetimini, analitik olmayı, farklı kişilere nasıl bir süreç yönetileceğini anlatmayı öğrendim. Günümüzde iş hayatımızın tamamında bilgisayarlarla çalışmak zorundayız. Bunu anlamak, bilmek ve bununla ilgili gelişmelerde yer alabilmek hayatımda çok büyük bir yer tuttu ve başarılı olmamdaki en büyük sebeplerden birisi de bu oldu.

1,380 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Philip Morris International çok büyük bir şirket. Fazlasıyla farklı kültürlerle çalışıp, farklı insanlarla ve bilgilerle donatılıyorsunuz. Bence bu yüzden fırsatlarla dolu bir ortamın olduğunu söyleyebilirim.

675 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Tedarik Zinciri’nde çalışmak için yaratıcı ve analitik olmak çok önemli. Araştırmacı olmak, farklı deneyimleri araştırmak Tedarik Zinciri’ne çok büyük bir katma değer sağlıyor. Bu nedenle bu alanda çalışmak isteyen arkadaşlar, bunları araştırıp yaratıcı bir şekilde işlerine aktarabilirlerse Tedarik Zinciri’nde çok kolay başarılı olabilirler.

545 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Tedarik Zinciri, yeni ve farklı bir güne uyanmak demektir. Sürekli yeni bir çözüm bulmanız gerekiyor ve farklı problemlerle karşılaşabildiğiniz için iş yoğunluğu ve yaratıcı çözümler bulma nedeniyle bazen zorlanabiliyorsunuz.

439 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Aslında yaratıcı olmanız gerekiyor çünkü her gün yeni bir güne uyanıyorsunuz. Yeni araştırmalar ve geliştirmelerle her zaman farklı şeyleri uygulayıp her gün yeni bir Tedarik Zinciri yaratmak mümkün. Ben bazen Tedarik Zinciri’ni bir puzzle gibi görüyorum. Her gün yeni bir çözüm yarattığınız için yaratıcı ve analitik olmak çok faydalı oluyor.