Boğaziçi Mühendislik Kulübü

13 soruya 10 cevap verildi.

Cevaplar 10

Yükleniyor...

BEST avrupada kurulmuş ve sosyal sorumluluk üzerine ilerleyen bir oluşumdur. Aynı zamanda çok ucuza Avrupayı gezdirdiği için öğrenciler tarafından çok sevilir. Bukadar ucuza Avruayı gezdirmesinin sebebi işlerin karşılıklı olmasıdır. Mesela bir arkadaşımız Parise gidiyor ve 1 hafta sadece 30$ a 1 hafta konaklıyor ama ondan sonra Paristeki insan Milana ordaki Madride ordaki de Boğazçine geliyor ve ENSO&BESTin konuğu oluyor.

924 görüntülenme

ENSO Boğaziçi Üniversitesinin en eski kariyer kulübüdür. İş dünyasını en büyük isimlerini Boğaziçi Üniversitesine getirip öğrencilere akademik olarak destek vermek ile kalmaz ve onların eğlenebilmesi içinde Boğaziçi Üniversitesi bahar festivali olarak da geçen ICAMESi düzenler.

258 görüntülenme

ENSO'ya sahip olduğumdan biraz daha farklı bir cevre edinmek için girdim ve fazlasıyla bu beklentimi karşıladı :D şuan bundan çok daha fazlasına sahibim.

173 görüntülenme

ENSO her şeyden önce bir ailedir ve mükemmel arkadaşlıklar kazandırır. Aynı zamanda organizsasyon bilgisi, görüşme tecrübesi, kriz yönetimi, kalabalık kitlelere hitap, liderlik, ve unutulamaz bir Üniversite hayatı olarak özetleyebilirim.

155 görüntülenme