Boğaziçi Mühendislik Kulübü

Boğaziçi Mühendislik Kulübü

13 soruya 10 cevap verildi.

Cevaplar 10

Filtrele:Sırala:

BEST nedir? (1 Cevap)

BEST avrupada kurulmuş ve sosyal sorumluluk üzerine ilerleyen bir oluşumdur. Aynı zamanda çok ucuza Avrupayı gezdirdiği için öğrenciler tarafından çok sevilir. Bukadar ucuza Avruayı gezdirmesinin sebebi işlerin karşılıklı olmasıdır. Mesela bir arkadaşımız Parise gidiyor ve 1 hafta sadece 30$ a 1 hafta konaklıyor ama ondan sonra Paristeki insan Milana ordaki Madride ordaki de Boğazçine geliyor ve ENSO&BESTin konuğu oluyor.

ENSO nedir ve ne yapar? (1 Cevap)

ENSO Boğaziçi Üniversitesinin en eski kariyer kulübüdür. İş dünyasını en büyük isimlerini Boğaziçi Üniversitesine getirip öğrencilere akademik olarak destek vermek ile kalmaz ve onların eğlenebilmesi içinde Boğaziçi Üniversitesi bahar festivali olarak da geçen ICAMESi düzenler.

Management Study with Executives nedir? (1 Cevap)

Sektörünü belirlemek, kariyerinde yükselmek ve kendi işini kurmak adına her şeyi bulabileceğin MSE 8-9-10 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesinde! MSE Nedir? Management Study with Executives (MSE), Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün düzenlediği; 3 gün boyunca yönetici olma yolunda nelerin yapılması/yapılmaması gerektiğini ve kariyer basamaklarını hızla çıkmanın yollarını uzmanlarından dinleyebileceğiniz Türkiye’nin en prestijli kariyer etkinliklerindendir. MSE'de konuşmacı olarak gelen üst düzey tecrübeye sahip CEO'lar ile seminer aralarındaki Coffee Break'lerde bire bir görüşebilir, aklında yer edinen bütün sorulara cevap bulabilirsin. Üç yıl önce Yılın En iyi İş Kadını seçilen Begümhan Doğan Faralyalı’nın “Ben hayatta da kendini bilmeden yaşamaya çalışmanın çok zor bir mücadele olduğunu düşünüyorum. Onun için kendinizi tanımaya bu etkinlikle başlayın.” sözü de Ahmet Nazif Zorluyu destekler nitelikte. Kariyer yolunda cevabını aradığın her şeyi sadece dinleyerek değil, aynı zamanda sektörün en büyük oyuncularıyla vaka analiz çalışmaları ve workshoplar yaparak öğreneceksin.
Etkinliğimiz sertifikalıdır.