Chief Executive Officer

12 soruya 8 cevap verildi.

Cevaplar 8

Yükleniyor...
1,673 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her işte olduğu gibi benim işimin de zor tarafları var ama bu zorlukların hepsini işimi tutkuyla yaparak ve gerçekten severek aşmaya çalışıyorum. Belli planlar doğrultusunda belli hedeflere koşarken ve şirketinize vermiş olduğunuz sözler üzerinde ilerlerken, sizin kontrolünüzde olmayan birçok sorun çıkabiliyor. Sonuç ne olursa olsun, bir profesyonel olarak iş hayatınızdaki başarınız her zaman söylemiş ve vermiş olduğunuz sözleri yerine getirmekle doğru orantılıdır. Bu süreç içerisinde ülke koşulları, finansal koşullar veya ailenizdeki özel problemler ne olursa olsun, sabah işe geldiğinizde ekibinizi güler yüzle karşılamak zorunda olmanız ve her zaman yaşadığınız sorunları pozitif enerjiye çevirerek yolunuza devam etmeye çalışmanız gerekiyor. Ben bu zorlukların farkında olarak güne başlıyorum ama işimi severek yaptığım, ekibime inanıp güvendiğim ve bu şirkette olmaktan çok büyük bir keyif aldığım için, bu zorlukların beni negatif tarafa taşımasını asla izin vermiyorum. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde yaşadığımız sıkıntılar için ekibime hep şunu söylüyorum: “Eğer ki bunu biz yapmazsak kim yapacak? Şimdi yapmayacaksak ne zaman yapacağız?”

644 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bu işte takım oyunculuğunu severek yapmak çok önemli. Takım oyununu, Satış’ı, Pazarlama’yı bilen ve insana değer veren kişiler için çok uygun bir pozisyon olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda Nestle Professional olarak biz Ev Dışı Tüketim alanında çalışıyoruz. Genelde trendler bu kanalda başladıktan sonra diğer kanallara doğru ilerliyor. Bu yüzden geleceği gören, vizyoner olan, yenilikçi ve zorluklar karşısında yılmayan bir kişinin bu pozisyonda başarılı olacağına inanıyorum.

568 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben takım oyununu seviyorum ve burada da güçlü, dinamik bir takımın parçası olmak beni çok mutlu ediyor. Aynı zamanda Ev Dışı Tüketim kanalı trendlerin başladığı yer olduğu için, bu trendleri takip edebilmek adına sürekli yeniliklere açık olmak gerekiyor. Bunların hepsi birleştiğinde bu pozisyon benim kişiliğime ve yapıma çok uyuyor. Bu yüzden beni en çok tatmin eden tarafları bunlardır.