Chief Executive Officer

12 soruya 9 cevap verildi.

Cevaplar 9

Yükleniyor...
1,241 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her işte olduğu gibi benim işimin de zor tarafları var ama bu zorlukların hepsini işimi tutkuyla yaparak ve gerçekten severek aşmaya çalışıyorum. Belli planlar doğrultusunda belli hedeflere koşarken ve şirketinize vermiş olduğunuz sözler üzerinde ilerlerken, sizin kontrolünüzde olmayan birçok sorun çıkabiliyor. Sonuç ne olursa olsun, bir profesyonel olarak iş hayatınızdaki başarınız her zaman söylemiş ve vermiş olduğunuz sözleri yerine getirmekle doğru orantılıdır. Bu süreç içerisinde ülke koşulları, finansal koşullar veya ailenizdeki özel problemler ne olursa olsun, sabah işe geldiğinizde ekibinizi güler yüzle karşılamak zorunda olmanız ve her zaman yaşadığınız sorunları pozitif enerjiye çevirerek yolunuza devam etmeye çalışmanız gerekiyor. Ben bu zorlukların farkında olarak güne başlıyorum ama işimi severek yaptığım, ekibime inanıp güvendiğim ve bu şirkette olmaktan çok büyük bir keyif aldığım için, bu zorlukların beni negatif tarafa taşımasını asla izin vermiyorum. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde yaşadığımız sıkıntılar için ekibime hep şunu söylüyorum: “Eğer ki bunu biz yapmazsak kim yapacak? Şimdi yapmayacaksak ne zaman yapacağız?”

415 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her şeyden önce bir anne olduğum için sabahları erken kalkarak kızımı okula hazırlayıp onunla beraber kahvaltı yapıyorum. Ardından hazırlanıp işe geliyorum. Sabahtan öğlene kadar olan kısımda ekibimle beraber toplantılarımı yapıp, ileriye yönelik planları ya da o günkü öncelikleri belirliyorum. Daha sonraki kısımda genelde sahada olmayı tercih ediyorum. Bizim için önemli olan şey, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara doğru çözümler sunabilmektir. Bu yüzden onlarla birlikte günün geri kalan kısmında pazarın ve sektörün ihtiyaçlarının neler olduğunu belirlemek üzere geçirmeyi tercih ediyorum. Akşam yine kızımla birlikte zaman geçirip ödevlerine yardımcı olmaya çalışıyorum. O uyuduktan sonra da mutlaka 1-2 sayfa kitap okuyup uyuyorum.

259 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben takım oyununu seviyorum ve burada da güçlü, dinamik bir takımın parçası olmak beni çok mutlu ediyor. Aynı zamanda Ev Dışı Tüketim kanalı trendlerin başladığı yer olduğu için, bu trendleri takip edebilmek adına sürekli yeniliklere açık olmak gerekiyor. Bunların hepsi birleştiğinde bu pozisyon benim kişiliğime ve yapıma çok uyuyor. Bu yüzden beni en çok tatmin eden tarafları bunlardır.